Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera allias - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 54

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera allias,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera allias Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:48 Shtëpi , Tiranë

Shitet Tirane apartament 2+1 73 m rr njazi meka.

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Qer 22:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 250 milek allias

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
30 Maj 21:48 Shtëpi , Tiranë

OKAZION shtepi me qera 1+1 ALLIAS

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Maj 22:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera hyrje kati I 3-te!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
14 Maj 04:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 250mijlek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
13 Maj 12:09 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jepet me qera 2+1 ne allias

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Maj 15:45 Shtëpi , Tiranë

Okazion Shtepi me qira 3+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Pri 00:51 Shtëpi , Tiranë

Jeper me qera 2+1

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
12 Pri 22:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Mar 14:44 Shtëpi , Tiranë

hyrje 1+1 22000 mije leke (allias)

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Mar 18:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1 me qera ne allias

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Mar 12:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera kati i pare Shtëpi Private 1+1 ne Allias

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
11 Mar 08:59 Shtëpi , Tiranë

Dhtepi private me qera tiran allias

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Shk 08:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1, 30.000 leke. Allias

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Shk 14:12 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera, 30,000 leke. Allias

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Shk 08:50 Shtëpi , Tiranë

Garzonjere me qera,cmimi 20000 leke,Allias

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Jan 12:26 Shtëpi , Tiranë

Shpi me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Sht 08:16 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
11 Sht 11:57 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
10 Sht 21:32 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1

260 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
02 Sht 15:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera ne allias 100m2

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
01 Gush 14:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera e komoletuar

200 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
17 Qer 18:47 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere me qera

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Mar 16:22 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 ne Allias , Tirane

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
02 Qer 10:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera gasoniere

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Dhj 16:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera

Numri i dhomave: 2
27 Sht 13:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi me Qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Qer 09:09 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1+1 kati 4

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Maj 21:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi me qera 1+1 e mobiluar Allias Tirane

17 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
09 Nën 09:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet banese me qera kati 2

Numri i dhomave: 2
17 Tet 17:59 Shtëpi , Tiranë

apartament me qera 2+1 e mobiluar totalisht

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Tet 17:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 ne Tirane

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
26 Sht 09:59 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Gush 14:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 2,5
06 Gush 12:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet shpi me qera 1+1 Allias

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
13 Qer 13:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Qer 16:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 (allias)

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
20 Mar 18:15 Shtëpi , Tiranë

3plus 1 bosh 17000 lek muaji

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
18 Nën 12:35 Shtëpi , Tiranë

jepet shtpi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
21 Korr 18:00 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Korr 12:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera okaziion vetem 150 mij lek

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Qer 20:23 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Qer 10:40 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepi me qera e kompletuar

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Maj 13:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Maj 18:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
22 Korr 10:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Qer 13:33 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera OKAZION

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera allias | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione