Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

velipoje - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Shkodër , 42
Tiranë , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe velipoje,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj velipoje Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Gush 19:42 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 2 kate Rruga Nr 8 Velipoje

210 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Qer 17:30 Shtëpi , Shkodër

Shtepi pushimi /Rrjoll,Velipoje

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Maj 22:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Vile per shitje ne Velipoje rruga nr 3

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Maj 17:46 Shtëpi , Shkodër

�� Shitet shtepi private prane plazhit

Numri i dhomave: 3
16 Maj 10:30 Shtëpi , Shkodër

velipoje-kerkohet me qera

1 500 LEK

09 Maj 11:22 Shtëpi , Shkodër

shitet shtepia

35 000 EUR

11 Mar 11:18 Shtëpi , Shkodër

SHITET HOTEL + SHTËPI PRIVATE ,VILUN, VELIPOJË.

350 000 EUR

Numri i dhomave: 7
14 Jan 17:00 Shtëpi , Shkodër

shtepia

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Tet 17:54 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi ne Velipoje

220 000 EUR

Numri i dhomave: 9
13 Sht 12:58 Shtëpi , Shkodër

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet truall ne Velipoje

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Sht 10:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi private ne Rrjoll, Velipoje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
28 Korr 19:36 Shtëpi , Shkodër

Shtepi plazhi me qera

Numri i dhomave: 2
28 Korr 19:36 Shtëpi , Shkodër

Shtepi plazhi me qera

Numri i dhomave: 2
28 Korr 19:36 Shtëpi , Shkodër

Shtepi plazhi me qera

Numri i dhomave: 1
28 Korr 00:04 Shtëpi , Shkodër

Shitet vile ne VELIPOJE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
14 Jan 08:12 Shtëpi , Shkodër

Shiten 8 banesa ne velipoje

1 EUR

Numri i dhomave: 8
24 Nën 21:03 Shtëpi , Shkodër

Shiten 8 banesa ne Velipoje 160000€

160 000 EUR

Numri i dhomave: 8
01 Nën 22:30 Shtëpi , Shkodër

Okazion!! Shiten banesat ne Velipoje

1 EUR

Numri i dhomave: 8
28 Tet 10:38 Shtëpi , Shkodër

�� Listim i Ri !! �� Beach House For Sale

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Sht 15:45 Shtëpi , Tiranë

Bar Restorant Pizzeri Velipoje Okazion

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Korr 12:14 Shtëpi , Shkodër

Shtepi private prej 125m2 ne Velipoje Shkoder

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Maj 14:44 Shtëpi , Shkodër

�� Shitet shtepi pushimi private 3+1

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
04 Maj 14:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi private ne plazh Velipoje

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
05 Pri 07:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

��SHTEPI PRIVATE PLAZH VELIPOJE

64 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
21 Mar 14:37 Shtëpi , Shkodër

OKAZION

Numri i dhomave: 2
08 Shk 14:55 Shtëpi , Shkodër

Okazion

Numri i dhomave: 1
25 Jan 13:55 Shtëpi , Shkodër

Okazion

230 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Jan 08:20 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 1 kate ne velipoje 75000 Euro

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
24 Qer 11:21 Shtëpi , Shkodër

OKAZION ,shitet lokal ne Velipoje tek kompleksi F

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Qer 10:17 Shtëpi , Shkodër

Shtepi private pushimi me qera ne Vilu,Velipoje

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Sht 12:07 Shtëpi , Shkodër

Okazion shtepi me 2 hyrje ne Velipoje

26 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
05 Korr 16:16 Shtëpi , Shkodër

PER SHITJE Ndertes 2 Kate Pulaj Velipoje

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Korr 16:15 Shtëpi , Shkodër

PER QERA Shtepi 1 Kat e Mobiluar në Velipojë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Jan 01:18 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 500m2 me tok ne Velipoje afer Plazh

330 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
04 Sht 11:35 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi private sp totale 300 m2

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 15:25 Shtëpi , Shkodër

Hyrje per plazh !

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
15 Qer 22:36 Shtëpi , Shkodër

Shtepi 1 katshe 90 m2 dhe truall 503 m2 Velipoje

99 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
13 Jan 22:00 Shtëpi , Shkodër

Shes shtepin ne Velipoj

Numri i dhomave: 2
24 Korr 14:38 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera nje shtepi pushimi

25 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
18 Pri 14:09 Shtëpi , Shkodër

Shtepi Pushimi

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj velipoje | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Makina | BMW | Seri 3
  • velipoje në kategorinë Shtëpi
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • velipoje në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione