Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rezidenca kodra e diellit - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 30

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rezidenca kodra e diellit,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rezidenca kodra e diellit Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Qer 15:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Kodra Diellit 2, Tiranë.

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
31 Maj 10:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 per shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit.

212 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
27 Maj 09:35 Shtëpi , Tiranë

Tirane, shitet apartament 1+1 Kati 3, 71 m² 84.000 Euro (Kod

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Pri 16:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 3+1 me qira tek Rez.Kodra e Diellit 1.

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
20 Mar 11:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 Lukzoz Rezidenca Kodra e Diellit

240 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Jan 02:23 Shtëpi , Tiranë

Shitet Aprtament Rezidenca Kodra e Diellit 2

82 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Jan 02:22 Shtëpi , Tiranë

Apartment Rezidenca Kodra Diellit 2

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
03 Jan 13:49 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Duplex, 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
22 Nën 13:37 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca Kodra e Diellit 2

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
17 Nën 11:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku Rezidencial Kodra e Diellit

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Nën 01:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet Aprtament , Rezidenca Kodra e Diellit 2

84 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Mar 19:15 Shtëpi , Tiranë

Duplex Per Qira, Rezidenca Kodra E Diellit 2!

800 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Korr 11:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1 te rezidenca Kodra e Diellit

93 500 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Maj 02:12 Shtëpi , Tiranë

Dupleks me qira tek Kodra e Diellit!

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Pri 19:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament1+1te Rezidenca Kodra e Diellit 1

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Pri 15:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Dubleks + 2 poste parkimi Rezidenca Kodra e Di

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
13 Pri 15:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Dubleks + 2 poste parkimi Rezidenca Kodra e Di

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200
13 Pri 14:32 Shtëpi , Tiranë

Duplex per shitje te Kodra E Diellit

191 000 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Pri 14:24 Shtëpi , Tiranë

Okazion!Apartament 1+1 ne shitje tek Kodra e Diellit!

59 500 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Pri 13:41 Shtëpi , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1, mobiluar te Kodra e Diellit1

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Shk 19:39 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA GARSONIERE

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
17 Dhj 09:52 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qira

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
20 Pri 11:13 Shtëpi , Tiranë

Rezidenca Kodra e diellit-2 Apartament 2+1+2

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 17:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira super Duplex tek Kodra e Diellit

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Nën 14:00 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK REZIDENCA KODRA DIELLIT

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Gush 23:23 Shtëpi , Tiranë

Dubleks me qira tek Kodra e Diellit 2 !

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
25 Qer 23:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi

Numri i dhomave: 3
13 Shk 16:08 Shtëpi , Tiranë

REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rezidenca kodra e diellit | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione