Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime per shtepi me qera merrjep në Tiranë, Durrës, Vlorë

Tiranë , 6892
Durrës , 837
Vlorë , 588
Korçë , 303
Shkodër , 201
Fier , 143
Elbasan , 109
Sarandë , 108
Pogradec , 70
Shfaqni të gjitha

Kërkoj shpi me qera? Nuk keni nevojë të kërkoni më, sepse MerrJep ka zgjidhjen për ju! Ne kemi njoftime për shtëpi me qera në të gjithë Shqipërinë, duke përfshirë qytetet si Tirana, Durrësi, Lushnja, Vlora, Korça, Pogradeci dhe shumë të tjera.


Nëse kërkoni një shtepi te lira me qera, ne kemi oferta për shtepi me qera 120 mij lek në muaj, si dhe oferta të tjera të përshtatshme për buxhetin tuaj.


Mos humbni kohë duke kërkuar nëpër njoftime të ndryshme për shtëpi me qera bosh ose të mobiluara, vizitoni MerrJep sot dhe gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave.

Dje 21:56
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140

Sot 01:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1+aneks+verand

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 01:44 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 00:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 e mobiluar , xhamia tabakeve

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:37 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 1+1.28000 LEKE.ISH PARKU I AUTOBUZAVE

28 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 23:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2 + 1,Unaza e re,Astir

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 21:56 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 21:56 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 21:54 Shtëpi , Tiranë

Kati i 2 i nje vile Myslym shyri

Numri i dhomave: 3
Dje 19:46 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 18:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 1+1 Fresk

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1 300euro

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:46 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera spitall

Numri i dhomave: 2
Dje 17:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera rr budi

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:11 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private Hyrje me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 17:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Pjesë Vile, Kodra e Priftit, Tiranë

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 16:58 Shtëpi , Vlorë

Shtepi plazhi

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 16:51 Shtëpi , Tiranë

rr mihal grameno shtepi me qera 2 plus 1

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:44 Shtëpi , Tiranë

2+1 me qera fresku

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 15:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Apartamenti me pamje nga liqeni

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 15:31 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 15:31 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 15:31 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi 2+1+2 tek uji ftoht vlore parkim+internet

60 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Dje 15:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 15:28 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi tek uji ftoht vlore 1+1 kondicioner parkim

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 15:28 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 15:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir tek ish karburant Kastrati

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:05 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera per plazh vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 14:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera 1+1 Institut , e lire nga dt. 10 Korrik

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:01 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 13:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 i sapomobiluar ne Astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 12:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera afer bar oslo ose 13 min larg pazarit

390 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 11:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:38 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Xhamia e Tabakëve, Tiranë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 11:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 ne Astir, Oasis Rezidence

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 11:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 tek 5 Maj

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1+post parkimi tek 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 11:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Vile 2 Kateshe e mobiliuar, Rruga Islam Alla!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 11:17 Shtëpi , Tiranë

KOPSHTI BOTANIK, JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1 LUKSOZ

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 11:17 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira

Numri i dhomave: 4
Dje 10:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA Ap 2+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA Ap 1+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 10:14 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek ish-rajoni

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 10:13 Shtëpi , Durrës

Apartamente pushimesh me qera

15 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 10:06 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 2+1 me post parkimi

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Për të gjithë ata që kërkojnë një shtëpi të re për të jetuar, ju sjellim njoftime për shtëpi me qera në disa nga qytetet më të preferuara të Shqipërisë. Gjeni me anë të një kërkimi shtëpinë me qera që ju duhet në qytete të ndryshme si shtepi me qera durres 2022, korçë, pogradec, tiranë etj

Jeni në kërkim të shtëpive te lira me qera në Shqipëri?


Nëse ju jeni duke kërkuar për shtepi te lira me qera, duke bërë një kërkim në MerrJep dhe duke përdorur filtrat që ofrohen ju do të keni mundësi të gjeni në qytete të ndryshme shtepi me qera 100 mij lek lushnje, durrës, sarandë, vlorë etj.

Gjithashtu nëse ju jeni student apo familjar ju mund të kërkoni në merrjep shtepi me qera tirane dhe të zgjidhni sipas preferencave tuaj apo nevojave që këni. Gjeni opsione për shtepi me qera okazion nga më të ndryshimet si dhe shtepi me qera vlore per familjare.

Shtepi me qera durrës, Tiranë, Korçë.

Duke qënë se është duke ardhur stina e verës është e zakonshme që të kerkoj shtepi me qera durres te lira, vlorë, sarandë dhe për rreth të gjithë rivieres shqiptare. Gjeni shpi me qera durres plazh në zonat më të mira të qytetit.

Gjithashtu ju mund të gjeni shtepi me qera ditore korce, pogradec, Elbasan etj. Mjafton thjeshtë një kërkim shtepi me qera pogradec dhe do t’ju shfaqen rezultatet e postuara për shtepi me qera merrjep.

Dëshironi të jepni shtëpinë tuaj me qera?


Nëse dëshironi të jap marr shtepi me qera, ne ju ofrojmë mundësinë për të postuar njoftime falas në faqen tonë të MerrJep. Kjo do t'ju ndihmojë të gjeni një qiramarrës ose një qiradhënës në një kohë shumë të shkurtër.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione