Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

plazh - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Durrës , 332
Vlorë , 99
Tiranë , 13
Shkodër , 9
Kavajë , 8
Sarandë , 4
Lushnjë , 2
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plazh,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj plazh Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
25 Maj 12:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 22:35
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Vlorë

JEPET SHTËPI PRIVATE ME QIRA NË PLAZH TË VJETËR,VLORË.

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 19:00 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

jepet me qera shtepi private ne plazh

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 17:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 3+1+2 PLAZH,DURRES

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 16:49 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH!

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Jepen 3 Apartamente 1+1, ne katin e 1 te Viles

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet, Shtëpi Private, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 13:00 Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 11:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH!

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 09:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
25 Maj 12:16
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Shtepi Private 3+1+2, Plazh Iliria, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
23 Maj 10:43 Shtëpi  ·  Durrës

��Golem plazh, shitet Ap 1+1 buze plazhi

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Maj 20:35 Shtëpi  ·  Durrës

Shtëpi Private

260 000 EUR

Numri i dhomave: 5
21 Maj 21:45 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet apartment ne Plazh, Hekurudha.

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
21 Maj 14:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Vile ne Plazh Iliria Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Shitësit të Besuar
20 Maj 15:37 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera ditore shtepi plazhi

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Maj 13:41 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shtepi ne shitje Durres Plazh ,12 dhoma(1000 m 2)

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
17 Maj 12:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet shtepi 1 kateshe ne Plazh Iliria

89 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
17 Maj 10:04 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private, Plazh Iliria, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
12 Maj 18:02 Shtëpi  ·  Durrës

Fyqan me qira

400 EUR

Numri i dhomave: 1
10 Maj 16:28 Shtëpi  ·  Vlorë

Shitet apartament 2+1 tek Plazhi Vjeter!

179 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Maj 02:48 Shtëpi  ·  Vlorë

Vila Magis

Numri i dhomave: 5
02 Maj 10:24 Shtëpi  ·  Durrës

Me qera Durres Plazh

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
29 Pri 15:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

APARTAMENT 2+1 NE PLAZH DURRES, PER QIRA !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
27 Pri 18:08 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet 1+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Pri 17:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera Shtepi Private 3+1+2 Plazh Iliria Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
23 Pri 18:33 Shtëpi  ·  Tiranë

KERKOJ SHTEPI DURRES

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Online
22 Pri 14:42 Shtëpi  ·  Durrës

Shpi me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
07 Pri 00:29 Shtëpi  ·  Durrës

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Pri 17:51 Shtëpi  ·  Durrës

Apartament ne plazh qera ditore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
03 Pri 10:26 Shtëpi  ·  Durrës

Shitet HOTELI me hipotek plazh durres

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
21 Mar 13:32 Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE +TRUALL STACIONI I PARE NE PLAZH !

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
13 Mar 09:19 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Durrës

Qera, Vilë 2-Katëshe, Plazh, Hekurudha

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Shitësit të Besuar
12 Mar 15:18 Shtëpi  ·  Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TEK STACIONI I PARE NE PLAZH !

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
03 Mar 17:34 Shtëpi  ·  Durrës

Daily Rent.Vija e pare me detin.Qera Ditore,Javore,mujore.

Numri i dhomave: 2
18 Shk 20:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet Plazh Durres

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Shk 16:29 Shtëpi  ·  Sarandë

Jepen me Qera 3 hyrje,Ksamil siper Porto Riko

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj plazh | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Apartamente
  • plazh në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • plazh në kategorinë Shtëpi
  • Plazh në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • Plazh në kategorinë Vila
  • Plazh durres në kategorinë Apartamente
  • Plazh durres hapesire në kategorinë All Category
  • Plazh në kategorinë Shtëpi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione