Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Liqeni i thate - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 130

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Liqeni i thate,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Liqeni i thate Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

31 Maj 23:50 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi me qera

Numri i dhomave: 2
24 Maj 21:00 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje tek Liqeni i Thate

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Maj 11:20 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera tek liqeni i thate

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Maj 12:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 tek Liqeni i Thate

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Maj 15:14 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT MODERN 2+1 TEK LIQENI I THATE

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
04 Maj 04:43 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE LIQENI I THATE!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Maj 13:23 Shtëpi , Tiranë

LIQENI I THATE, SHITET APARTAMENT 1+1

105 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
13 Pri 15:41 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Pri 15:33 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE

182 223 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Pri 15:20 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATE

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Pri 15:12 Shtëpi , Tiranë

Apartament me verande,plus 2 poste parkimi tek Liqeni i That

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Pri 15:05 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE

199 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 16:47 Shtëpi , Tiranë

LIQENI I THATE, SHITET APARTAMENT 2+1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 16:43 Shtëpi , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE LIQENI I THATE

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 16:40 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1+2 te Liqeni i Thate ne shitje. CMIMI 175,000e

175 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 16:37 Shtëpi , Tiranë

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA LIQENI THATE

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 16:33 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 TE LIQENI I THATE

169 000 EUR

Numri i dhomave: 3
06 Pri 16:29 Shtëpi , Tiranë

LIQENI THATE, SHITET APARTAMENT 2+1+2 + 2 POSTE PARKIMI

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3
29 Mar 12:55 Shtëpi , Tiranë

LIQENI I THATE, SHITET APARTAMENT 2+1 TE KOMPLEKSI KOLOMBO.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
12 Mar 17:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Ap 2+1+2, kati pare ,Liqeni thate, 450 Euro

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Mar 10:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Liqeni i thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
01 Mar 16:46 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
01 Mar 16:40 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+VERANDE PER QIRA TEK LIQENI I THATE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
24 Shk 09:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qira tek Liqeni i Thate

600 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Shk 18:15 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 1+1 LIQENI THATE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Shk 18:14 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Liqeni i Thate

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
12 Jan 05:50 Shtëpi , Tiranë

Ofrohet 2+1 per shitje tek Liqeni i Thate prane Veneto

154 900 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Jan 12:55 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera ,cmimi 400 euro,liqeni i thate

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
08 Nën 15:29 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 +depo tek Liqeni i Thate

162 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Tet 11:25 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira tek liqeni i thate okazion

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Tet 11:55 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

370 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
16 Sht 15:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 3+1+2, Liqeni I Thatë

193 000 EUR

Numri i dhomave: 3
14 Sht 22:15 Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 2+1 tek Liqeni i Thate

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Sht 12:44 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 te Kompleksi Colombo 2, Liqeni i Thate

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
01 Sht 13:58 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 shitet te Liqeni i thate.

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
16 Gush 14:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Gush 14:28 Shtëpi , Tiranë

Super apartament me qera te Liqeni i thate.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Qer 00:33 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I THATE, TIRANE

430 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
27 Maj 20:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera super apartament 3+1 Liqeni i Thate!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
23 Maj 21:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 140 m2 liqeni i thate

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
21 Maj 16:19 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira 1+1 Liqeni i Thate 390 €

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
02 Pri 12:47 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Liqeni I Thate, Tiran

265 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Pri 10:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, Liqeni I Thate

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Pri 09:58 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1,Liqeni I Thatë.

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Mar 08:46 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 , KOMPLEKSI BORA TEK LIQENI I THATE !

77 500 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Mar 19:17 Shtëpi , Tiranë

TEK LIQENI THATE SHESIM SUPER APARTAMENT 2+1 !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Mar 10:17 Shtëpi , Tiranë

Dyqan me Qira

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Liqeni i thate | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione