Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

yzberisht - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 206

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yzberisht,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj yzberisht Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:28 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT!

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Qer 17:50 Shtëpi , Tiranë

(T) �� SHITET SHTËPI 272M², YZBERISHT!

185 000 EUR

Numri i dhomave: 7
06 Qer 15:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet ,Apartament 1+1 , Yzberisht ,Tiranë

69 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Qer 15:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Yzberisht, Tiranë.

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Qer 12:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Qer 04:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 17:33 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
02 Qer 18:59 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1,YZBERISHT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Qer 10:53 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera ne Yzberisht, (ID 4241021)

465 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
31 Maj 16:55 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1,YZBERISHT

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2
30 Maj 08:53 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera

Numri i dhomave: 2
29 Maj 19:20 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1,YZBERISHT

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Maj 18:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1 yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Maj 10:28 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Maj 08:09 Shtëpi , Tiranë

Shitet 1+1 Yzberisht

Numri i dhomave: 1
27 Maj 09:45 Shtëpi , Tiranë

Shitet vile 2 kateshe ne Yzberisht , shkolla Myslym Shima

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Maj 09:52 Shtëpi , Tiranë

OKAZION !!! Yzberisht 790 €/m2

53 800 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Maj 12:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+ballkon+ambient gatimi menjan

152 000 EUR

Numri i dhomave: 3
07 Maj 09:21 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1,YZBERISHT

75 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
26 Pri 11:23 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 ne Yzberisht

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
20 Pri 13:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Pri 14:36 Shtëpi , Tiranë

Jepet ndertese me qira ne Yzberisht...

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
29 Mar 09:01 Shtëpi , Tiranë

Shpi me qera

Numri i dhomave: 4
27 Mar 22:01 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 2+1+ verande te komleksi Lorena ne Yzberis

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Mar 11:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament 1+1 Yzberisht Rruga Besim Alla

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 Totalisht e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Mar 15:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Shk 10:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 ne Yzberisht

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
20 Shk 14:44 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Shk 21:02 Shtëpi , Tiranë

2+1+2 JEPET ME QIRA E MOBILUAR, YZBERISHT, TE KMY

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Jan 11:37 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament ne Yzberisht 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Jan 11:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

24 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
19 Jan 11:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
16 Jan 20:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet ambient me qera ne yzberisht

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
25 Dhj 12:29 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepia,cmimi250000 euro,yzberisht

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
25 Dhj 12:11 Shtëpi , Tiranë

shitet vila ,cmimi 100000 euro,yzberisht

100 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 170
20 Dhj 09:35 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepia bashk me truall, 250000 euro,Yzberisht

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
16 Dhj 17:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht

77 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Dhj 00:00 Shtëpi , Tiranë

OKAZIONN !! 2+1+2 Yzberisht

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 13:10 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, MISTO MAME

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Dhj 19:42 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qira

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
12 Nën 10:51 Shtëpi , Tiranë

Apratament me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
11 Nën 00:14 Shtëpi , Tiranë

Yzberisht jepet me qera

32 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
11 Nën 00:13 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 ne Yzberisht

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
04 Nën 00:43 Shtëpi , Tiranë

OKAZION SUPER APARTAMENT YZBERISHT

1 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Tet 12:13 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 YZBERISHT

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Sht 20:07 Shtëpi , Tiranë

Shtepi okazion kompleksi jolla yzberisht

63 400 EUR

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yzberisht | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione