Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qera - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 6623
Durrës , 1002
Vlorë , 623
Korçë , 322
Shkodër , 278
Fier , 197
Elbasan , 173
Sarandë , 88
Pogradec , 88
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qera,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qera Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Sht 12:25
Linku:
Shtëpi , Tiranë

jepet me qera kati par

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
27 Sht 01:38
Linku:
Shtëpi , Gjirokastër

‼️OKAZION‼️ Shitet Vile 3 kateshe ne qender te Gjirokaster

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:11
Linku:
Shtëpi , Kavajë

Jap me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
27 Sht 12:23
Linku:
Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Online

Sot 15:44 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:27 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sot 15:03 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 14:47 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:29 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 14:14 Shtëpi , Kurbin

Vile 2 kateshe

80 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 13:34 Shtëpi , Durrës

Kati dyte i Viles me Qera

300 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 13:19 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 13:04 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI+TOKE 2600 M2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 12:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

23 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 12:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Vile Luksoze Prane Rruges Se Arbrit

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 11:43 Shtëpi , Tiranë

Qera Shtepi Private,Shkoze,Tirane.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 11:42 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:35 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Sot 11:35 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore + mujore garzoniere ne lungomare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 10:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 10:54 Shtëpi , Tiranë

��OKAZION��JAP SHTËPI ME QERA ��400 MIJË LEKË ��

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 10:53 Shtëpi , Durrës

SHITET OSE JEPET ME QERA VILE NE ARAPAJ !

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:19 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Apartamente Per Shitje Ose Qera

Numri i dhomave: 2
Sot 10:16 Shtëpi , Durrës

Qera 2+1+2 Shijak Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:50 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Komuna e Parisit

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 09:19 Shtëpi , Tiranë

Qera Apartament 1+1Kodra e Diellit 2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 07:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:35 Shtëpi , Kavajë

SHTEPI ME QERA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 07:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera,Rr. Barrikadave (Prane Gjimna

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 07:35 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Apartament me Qera 1+1 , Liqeni i Thate, Rruga Peti

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 00:48 Shtëpi , Tiranë

QERA, VILE, LONG HILL REZIDENCE !

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 23:44 Shtëpi , Tiranë

Garzoniere me Qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:40 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtepi 3 Kateshe+ Papafingo, Domje, 1000eu/muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Dje 21:22 Shtëpi , Kucovë

Jepet shtepi private+toke e mbjelle me qera ne Perondi

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
Dje 21:14 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 21:14 Shtëpi , Tiranë

Shtepi per student me qera 150 mij lek dhoma

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Dje 21:01 Shtëpi , Tiranë

Jap shtepi 1+1 dhom guzhine banjo koplet e mobiluar

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Dje 20:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Dje 19:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati3

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
Dje 17:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , shitet ose nderrohet

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 17:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 170 mije leke

Dje 16:56 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Shkodër

.Shitet Shtepi private ne guci

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qera | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione