Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elbasan - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Elbasan,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Elbasan Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Elbasan

�� B class 2013 Nafte 180 CDI Automat Sapo erdhi❗️ ����

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:10 Makina  ·  Peugeot  ·  107  ·  Elbasan

Peugeot 107,1.0 benzine,automat. viti 2008

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:02 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Elbasan

����OKAZION GLK220 2013 Bluetec

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 7/ 2.0 Naft /Automat / 2014

12 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volvo s40 /2.4 Benzin Gaz / 2008/ Automat

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 /1.4 TSI /Automat /2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5/ 1.4TSI / 170 HP / Manual /2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 /1.4 TSI /2009/Automat

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 /1.4 TSI /170 Hp/ Manual /2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 /1.4 TSI / Automat / 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Automat benzine okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

Benzine 3.5 okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E Class 211 LOOK AMG

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

Golf 6 plus automat 1.4 benzin

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Elbasan

2010����Golf 6+����5.800€����Autmoat 1.4 benzin

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

2009-automat-4.450euro.vw turan

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

2009����4.400 €����1.4 benzin

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

3.999 €-Turan 1.4 benzin manual

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 /1.4 TSI / Manual/2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 5 /1.4 TSI / Manual /2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Elbasan

Mercedes Benz /1.8 Benzin Gaz /2008/Automat

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:07 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Elbasan

Disqe 14 me goma Peugeot 107

300 EUR

Dje 21:59 Makina  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Elbasan

Shitet hyundai ix20

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Elbasan

�� Shitet Benz C Class w204 Benzine 230 Automat Avantgarde��

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 13:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

VW GOLF 6 NAFTE AUTOMAT 1.6 SAPOARDHUR

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

❌Okazion W204-08❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:53 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Elbasan

����Audi A3 Sedan����

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 09:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF VI 2010 AUTOMAT DIESEL 1.6

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:26 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Elbasan

SHITET OPEL ANTARA 2013 AUTOMAT DIESEL 4X4

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ ML 320

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 200 AUTOMAT

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

SHITET FORD KUGA TITANIUM 2011 AUTOMAT DIESEL

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Elbasan

SHITET MB E KLAS 550 AUTOMAT BENZINE COUPE

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  3  ·  Elbasan

SHITET MAZDA 3 DIESEL 1.6 VITI 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

SHITET VW GOLF V 2006 AUTOMAT 2.0 DIESEL

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:20 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

SHITET AUDI Q7 DIESEL 2007 AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 220 AUTOMAT 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Elbasan

SHITET VW PASSAT 2007 AUTOMAT 2.0 DIESEL

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:09 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Elbasan

SHITET FIAT BRAVO 1.4 BENZINE & GAS 2009

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Elbasan

Okazion w204 -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

�� Wolksvagen Touran 1.4 Benzine Automat 2012 Full Opsion

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
11 Pri 23:03 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Elbasan

Audi

16 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

C300

6 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 15:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

C300

6 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 21:52 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Elbasan

Shitet Ford Kuga <Escarpe> Titanium

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 15:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Elbasan

Golf 5 1,9 naft

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 15:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

C300

6 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 09:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Okazion 6.600€ C220 CDI ����

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Pri 09:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Elbasan

�� Wolksvagen Touran 1.4 Benzine Automat 2012 Full Opsion

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
09 Pri 20:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Elbasan

audi a4 automat

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Elbasan | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione