Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per benz 210 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Kia , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per benz 210,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj per benz 210 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Korr 16:09 Makina , Fier

Mercedes benz 210

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 09:52 Makina , Shkodër

Shitet e class EVO 280

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 17:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C class 220

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:21 Makina , Durrës

Shitet kamjoncina

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 19:52 Makina , Fier

Shitur//Mercedes-Benz ML 350 - 2012 Look AMG

14 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:40 Makina , Fier

Mercedes Benz 210

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 17:54 Makina , Korçë

Mercedes Benz w 210 dhe Fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 01:48 Makina , Elbasan

Shitet per arsye emigrimi

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 19:01 Makina , Fier

Benz 220

2 699 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 20:41 Makina , Tiranë

Benz e 210

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 13:40 Makina , Durrës

Mercedes Benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 12:29 Makina , Lezhë

Shitet

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 16:15 Makina , Durrës

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 23:06 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Dhj 18:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 18:43 Makina , Dibër

Mercedes Benz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 09:48 Makina , Kukës

okazion

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 09:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E250

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Tet 15:59 Makina , Tiranë

S450 FULL OPSION

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 11:56 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz

18 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 18:47 Makina , Tiranë

Shitet mercedez benz 210

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 11:52 Makina , Tiranë

Vw Golf 5 V 1.9 Nafte OKAZION

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 18:49 Makina , Tiranë

OKAZION MERCEDES BENZ EVO

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Korr 14:29 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 350 Bluetec Amg usa����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 17:45 Makina , Mirditë

Mercedez Benz E 210

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Korr 20:25 Makina , Tiranë

W210

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 22:05 Makina , Durrës

Mercedes- Benz A170

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 15:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 08:57 Makina , Kukës

Shitet Mercedes Benz w-210 Avangarde

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
25 Shk 19:53 Makina , Fier

benz 270

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 17:25 Makina , Tiranë

SHITET Mercedes-Benz C200CDI Fund 2007

10 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:38 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 14:13 Makina , Durrës

Shitet fugon mercedez benz 210 cdi 3ja te kuqe

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Dhj 19:41 Makina , Tiranë

Okazion

3 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 17:45 Makina , Korçë

Mercedes Benz E320 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 17:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:08 Makina , Fier

Mercedes benz 210

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Sht 10:54 Makina , Tiranë

Full opsjon

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Sht 22:52 Makina , Tiranë

A 170 CDI

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 22:59 Makina , Fier

Okazion ! Shitet Benz E-Class 210

2 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 23:09 Makina , Shkodër

Mercedez benz

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 14:09 Makina , Korçë

Shitet mersedez benz 320

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 16:32 Makina , Tiranë

Mercedes benz c220

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:51 Makina , Tiranë

Shes Makinen Per Arsye Emigrimi

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Qer 09:57 Makina , Fier

Mercedes 210 dizel

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:24 Makina , Korçë

Mercedes E200 benzin gaz

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Maj 09:43 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz 210 avangard

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 21:17 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz 210 avangard

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 16:05 Makina , Fier

Mercedes-Benz E.class 210 220 cdi 1999

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per benz 210 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione