Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per benz 210 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Kia , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per benz 210,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj per benz 210 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 16:45 Makina , Shkodër

Kamjoncin benz

5 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 10:54 Makina , Krujë

Cader per kamjoncine + kupol

07 Maj 12:16 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT FUNDI 2006 ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 10:55 Makina , Tiranë

A clas automatic naft 1.7

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 21:50 Makina , Tiranë

Mercedes C220 CDI AMG - Sport- Full Options

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 21:06 Makina , Korçë

Mercedes Benz W 210

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Mar 19:07 Makina , Durrës

Shitet Benz Benzin/Gaz 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 18:34 Makina , Elbasan

okazion passat 2.0 bluemotion

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 22:34 Makina , Pogradec

SHITET MERCEDES BENZ 210

3 000 EUR Çmimi me zbritje

27 Shk 11:22 Makina , Tiranë

Okazion cklas 220 avangard..2009..automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 08:00 Makina , Durrës

OKAZION Mercedes Benz E200 2016

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 19:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 210 Automatic E220

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 19:29 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w 210 Automatic E220

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 13:11 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 210

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Shk 11:04 Makina , Korçë

Mercedes Benz

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 21:51 Makina , Dibër

E200

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 16:33 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 09:26 Makina , Dibër

Mercedes-Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 20:27 Dyqani Makina , Kavajë

❌❌E SHITUR❌❌

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:32 Makina , Dibër

MERCEDES-BENZ 210

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Jan 00:44 Makina , Durrës

‼️OKAZION MERCEDES BENZ 220 cdi ‼️

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 08:19 Makina , Durrës

CLC 220 NAFT SPORT 2009 AUTOMATIKE PANORAM FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 13:08 Makina , Kavajë

Benz C CLASS 200 ����shum ekonomik!!!!!❌OKAZION❌!!!

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 23:19 Makina , Tiranë

Mercedez Benz. W 210

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Dhj 14:37 Makina , Tiranë

Kerkoj motorr benzi 2.9 td 1997-1999

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 14:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cla AMG Line

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Nën 18:19 Makina , Tiranë

B Clas

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Nën 13:46 Makina , Bulqizë

Benz

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 13:26 Makina , Bulqizë

Benz

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 20:28 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 200 benzin gaz (full)

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 14:25 Makina , Tiranë

SHITET S CLASS 550 BENZINE OSE NDERROHET

13 299 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 08:34 Makina , Tiranë

350 Gas- Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 17:44 Makina , Lezhë

MERCEDES-BENZ C-class 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 21:01 Makina , Kavajë

������OKAZION������

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
21 Sht 17:54 Makina , Tiranë

Shitet C-class 180

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 06:36 Makina , Tiranë

OKAZION - MERCEDES BENZ E250, 2009, AVANGARDE, NAFTE

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 19:34 Makina , Lushnjë

Mercedez Benz c 220

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 21:21 Makina , Kukës

Mercedes Benz C300

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gush 21:41 Makina , Bulqizë

mercaedez-benz 210

200 000 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Korr 20:25 Makina , Tiranë

mercedes ML320 VITI 2007 PA TAKS LLUKSI

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 12:27 Makina , Fier

MERCEDES BENC C300 4 MATIC..

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 15:28 Makina , Kucovë

SHITET MERCEDES BENZ 210 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Qer 15:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz, E Class 320, 2008, LOOK AMG, Navi

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:04 Makina , Berat

OKAZION������

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 15:46 Makina , Berat

OKAZIN

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 08:33 Makina , Fier

MERCEDES BENC C 220 EVO .MANUAL

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 12:10 Makina , Durrës

✅FUGON SPRINTER ✅76.000KM ✅SUPER GJENDJE

12 345 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Maj 22:11 Makina , Korçë

Mersedes 210

220 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Maj 02:02 Makina , Tiranë

Mercedez benz

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per benz 210 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione