Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per benz 210 - Makina Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per benz 210,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj per benz 210 Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 20:34 Makina , Durrës

Benz c klas 180 benzin km 210000 origjinale super gjendje

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 10:23 Makina , Durrës

Mercedes E350 4Matic AMG

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 11:06 Makina , Durrës

Golf 1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 12:47 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 17:59 Makina , Durrës

Mercedes Benz c200

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 00:12 Makina , Durrës

Shitet per arsyje!!!!

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 15:03 Makina , Durrës

Shitet

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 12:55 Makina , Durrës

OKAZION C220 NAFTE AUTOMAT VITI FUNDI 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 10:58 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:14 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT VITI FUNDI 2006

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 13:11 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT 2006 DOGANA PAGUAR

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 12:16 Makina , Durrës

OKAZION MERCEDES-BENZ C220 NAFTE AUTOMAT FUNDI 2006 ME DOGAN

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 19:07 Makina , Durrës

Shitet Benz Benzin/Gaz 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 08:00 Makina , Durrës

OKAZION Mercedes Benz E200 2016

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 00:44 Makina , Durrës

‼️OKAZION MERCEDES BENZ 220 cdi ‼️

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 08:19 Makina , Durrës

CLC 220 NAFT SPORT 2009 AUTOMATIKE PANORAM FULL OPTION

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 12:10 Makina , Durrës

✅FUGON SPRINTER ✅76.000KM ✅SUPER GJENDJE

12 345 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Mar 14:51 Makina , Durrës

shitet E 270

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:18 Makina , Durrës

OKAZION!! Shitet ML 320CDI 4MATIC

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 01:56 Makina , Durrës

Mercedes Benz C klass elegance 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:37 Makina , Durrës

Mercedes C200 CDI 12/2010 Bluefficiency Automat

8 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:37 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C200 CDI 12/2010 Bluefficiency Automat

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 11:16 Makina , Durrës

Mercedes benz c203 V6 sport AMG Fabrike

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 19:42 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 14:21 Makina , Durrës

Shitet kamjoncina

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 13:40 Makina , Durrës

Mercedes Benz

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 16:15 Makina , Durrës

Mercedes Benz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 14:29 Makina , Durrës

Mercedes Benz E 350 Bluetec Amg usa����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 22:05 Makina , Durrës

Mercedes- Benz A170

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 14:13 Makina , Durrës

Shitet fugon mercedez benz 210 cdi 3ja te kuqe

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 18:13 Makina , Durrës

mercedes benz 210

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 19:02 Makina , Durrës

OKAZION SHITET MERCEDES BENZ ME 0 KM

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 18:58 Makina , Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 220 CDI ME 0 KM

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 09:15 Makina , Durrës

Mercedez benz 210

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per benz 210 | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione