Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Per Benz 210 - Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Per Benz 210,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Per Benz 210 Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:33 Makina , Fier

BENZ E 210

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:55 Makina , Fier

Mercedes Benz w204 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedez Benz C220 CDI 2012 Look AMG

12 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:47 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes E350 Bluetec Panorama Shitet ndrrohet

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

24 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:42 Makina , Berat

Mercedes Benz c-klase 220 automat viti 2012

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 Makina , Tiranë

Mercedes E class EVO Business Edition

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:20 Makina , Tiranë

Shitet CLA 220 CDI

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:00 Makina , Tiranë

S 500 BENZIN 4 MATIC

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 02:25 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Elbasan

Pjes Benzi

50 EUR

25 Mar 21:41 Makina , Tiranë

Okazion Pak dite Mercedes E350 BlueTec Panoram Full Opsione

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 23:03 Makina , Tiranë

VW Touareg 3.0 TDI - Panorama, Gjendje Perfekte!!

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 20:34 Makina , Durrës

Benz c klas 180 benzin km 210000 origjinale super gjendje

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 22:47 Makina , Vlorë

Shitet C class 2008

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 20:48 Makina , Tiranë

Ml 350 amg

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 15:59 Të tjera , Kucovë

Kambio Automatike

1 LEK

06 Mar 15:59 Të tjera , Kucovë

Amortizator

2 500 LEK

02 Mar 10:12 Makina , Tiranë

Mercedes Benz W210 Automatik

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 02:01 Makina , Tiranë

ML 350 BLUETEC

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 10:06 Makina , Fier

Mercedes Benz

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 22:27 Makina , Mirditë

Mercedes-Benz CLS 2008

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 10:23 Makina , Durrës

Mercedes E350 4Matic AMG

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:53 Makina , Tiranë

�� C300 Benzin Viti 2010 Automat ��

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 11:06 Makina , Durrës

Golf 1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 12:47 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 17:59 Makina , Durrës

Mercedes Benz c200

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:06 Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Dhj 13:42 Makina , Vlorë

B Class 2.00 Nafte

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 22:16 Makina , Krujë

SHITET+ NDRROHET ML350 4 MATIC ME DOGANE

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:51 Makina , Krujë

SHITET+ NDRROHET ML350 4 MATIC ME DOGANE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 10:49 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 15:31 Makina , Korçë

Shitet Mercedes Benz E-class 210

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 23:01 Makina , Pogradec

Mercedes benz E270cdi

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:01 Makina , Pogradec

Mercedes benz E270cdi

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 23:51 Makina , Vlorë

CLC cupe ne shitje

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 20:36 Makina , Pogradec

Mercedes benz w 210

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 23:06 Makina , Fier

C clase 2002

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 18:30 Makina , Tiranë

Mercededez Benz E Clas

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 00:12 Makina , Durrës

Shitet per arsyje!!!!

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Gush 19:32 Makina , Tiranë

MERCEDEZ BENZ SPRINTER 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:28 Makina , Fier

MERCEDEZ BENZ SPRINTER MODEL 311,VITI 2007,LETRA TE PRERA

11 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:33 Pjesë këmbimi Pjesë rezerve , Durrës

pjes per benz 210

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Per Benz 210 | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione