Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per benz 210 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Kia , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per benz 210,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj per benz 210 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 00:09 Makina , Tiranë

mercedez benz 210 e class

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 20:19 Makina , Tiranë

Mercedez benz 210 E class

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Pri 23:17 Makina , Fier

Okazino

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 10:33 Makina , Pogradec

Shitet Ose Nderrohet

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:36 Makina , Pogradec

Shitet nga benz

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 10:49 Makina , Tiranë

Benz

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 10:59 Makina , Elbasan

Shitur ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 14:51 Makina , Durrës

shitet E 270

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 23:38 Makina , Lezhë

E 220

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 20:42 Makina , Tiranë

Benz Eclass 280 viti 2005

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 18:18 Makina , Durrës

OKAZION!! Shitet ML 320CDI 4MATIC

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 09:02 Makina , Fier

210

2 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 10:40 Makina , Fier

210

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 10:27 Makina , Fier

210

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 10:52 Makina , Fier

benz

2 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Shk 00:56 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS W211 E 320

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:38 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz, C Cass (204), viti 2010.

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:57 Makina , Fier

210

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Shk 01:56 Makina , Durrës

Mercedes Benz C klass elegance 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 19:48 Makina , Lezhë

Mercedez benz 210

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 20:37 Makina , Durrës

Mercedes C200 CDI 12/2010 Bluefficiency Automat

8 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 20:37 Makina , Durrës

Mercedes-Benz C200 CDI 12/2010 Bluefficiency Automat

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 10:26 Makina , Kavajë

Mercedes-Benz C200 CDI Bluefficiency Automat Avangard

8 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 11:16 Makina , Durrës

Mercedes benz c203 V6 sport AMG Fabrike

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 21:22 Makina , Përmet

Shes ndëroj makinën

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 01:19 Makina , Pogradec

Mercesez-Benz 210

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Dhj 20:19 Makina , Fier

OKAZJON

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Dhj 03:24 Makina , Kavajë

Mercedes-Benz*** SLK 200 Kompressor Automatik

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 12:36 Makina , Elbasan

Redi

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Nën 17:47 Makina , Elbasan

Merzedez Benz

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 19:50 Makina , Elbasan

Mercedez Benz

1 800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 12:55 Makina , Shkodër

Mercedes Benz EVO

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 15:19 Makina , Vlorë

Benz 210 Viti 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 07:18 Makina , Elbasan

Mercedez Benz

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 08:26 Makina , Elbasan

Mercedez Benz

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 20:53 Makina , Elbasan

Mercedez Benz

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 21:51 Makina , Fier

Shitet Mercedes-Benz E-class 350

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 09:53 Dyqani Makina , Kavajë

Mercedes-Benz E class EVO 280 CDI “AVANGARDE”

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 09:37 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz 210 naft

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Tet 08:40 Makina , Korçë

Shitet Mercedz-Benz 200 kompresor

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 05:03 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez benz e class okazion

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 16:34 Makina , Tiranë

C270 Automat

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 11:30 Dyqani Makina , Kavajë

❌E SHITUR❌

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 19:42 Makina , Durrës

Mercedes-Benz

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 18:24 Makina , Shkodër

Mercedez benz 210

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 11:22 Makina , Elbasan

Shitet mercedes benz 220 avangard

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Gush 17:19 Makina , Tiranë

Shitet c220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 10:17 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 1.3 Multijet (Nafte)

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 16:38 Makina , Tiranë

Shitet c220

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 16:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 220 2012

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per benz 210 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione