Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makine smart | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 237
Ford , 27
Audi , 17
BMW , 14
Toyota , 12
Opel , 10
Fiat , 8
Peugeot , 7
Renault , 4
Nissan , 3
Seat , 3
Hyundai , 3
Škoda , 2
Citroën , 2
Lancia , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Cadillac , 1
Acura , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Tata , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makine smart,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj makine smart Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:32
Linku:
,

MAKINE ME QERA FORD FOCUS

45 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 19:44 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Bmw 750 LI Vetem 3 dite (Okazion 2011)

12 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

BMW X5 2009 ( Super Okazion )

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:54 ,

Benz 204 Benzin gaz C180

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Daihatsu Trevis 1.0 Automat����City car Japan

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:51 ,

SHITET/NDROHET 2011 Audi A6 3.0 TFSI Quattro S line Fabrike

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:26 ,

SE260 SEL W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:32
Linku:
,

MAKINE ME QERA FORD FOCUS

45 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 ,

Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:49 ,

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Nissan Altima S

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Cla 250 2015 Full Opsional Mercedes Benz

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:46 ,

Audi A6 Okazion!

20 000 EUR

Dje 20:32 ,

VW volkswagen tiguan 4motion

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:21 ,

2600€ Opel Vectra OKAZION! 130.000 km

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:21 ,

Opel Vecra 1.8 benzine me 60 litra dhurate

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:21 ,

Opel Vectra 1.8 benzine 2004

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:21 ,

Shitet Opel Vectra + serbatori full 60 Litra! 130.000km

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:18 Dyqani ,

CITROEN HDI AUTOMAT 1.6 NAFTE VITI 2008 ME DOGANE SUPERRR FU

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 21:57 ,

ABARTH 500 CABRIO 1.4 BENZINE TURBO

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 17:48 ,

BMW 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Gush 12:42 ,

OKAZION !!! SMART FOR TWO

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Gush 11:29 ,

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:23 ,

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Gush 10:11 ,

BMW E90 325i Benzin-Gaz ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 08:57 ,

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 03:36 ,

❎Volkswagen GTi ❎

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 19:45 ,

PEUGEOT EXPERT BENZIN/GAZ 8+1 VENDE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 17:21 ,

Shitet ose kembehet me mjet me targa italiane

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Gush 14:28 ,

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Korr 10:14 ,

Peugeot 407,92 mij km b. gaz. M.nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Korr 08:56 ,

Hyudai Getz 1.5CRDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 21:46 ,

OKAZION Shitet/Nderrohet R Class 2011 350 4Matic

9 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 18:10 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 09:12 ,

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 11:54 ,

Shitet Lancia Musa

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 23:32 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 23:29 ,

�� Okazion BMW E60 Benzin+Gas nderrohet me makine te vogel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 15:33 ,

❌Mercedes Benz Cls amg u shit flm merrjep ❌

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 22:30 ,

Shitet/ Ndrohet Smart. 2017 . 1 benzine. Automat. 4 Porta.

9 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 10:54 ,

Smart

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Korr 11:02 ,

shitet makine smart ne super gjendje

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Korr 00:38 ,

smart

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 19:34 ,

***** SHITET OPEL ASTRA *****

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Korr 21:34 ,

Brabus

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Korr 11:32 ,

Toyota rav 4 2010, 2.2 Automat, FULL, Gjendje Perfekte

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 18:43 ,

Shitje MAKINE

34 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 10:16 ,

Smart Forfour automatik 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makine smart | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione