fugon malli | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 14
Renault , 6
Ford , 5
Mazda , 5
Audi , 1
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fugon malli , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fugon malli Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Shk 19:28 ,

��Clk automat okazionnnnn

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 12:09 ,

Audi A8 4.2 TDI quattro

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 16:49 ,

Benz

08 Shk 23:59 ,

Ford Transit

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Dhj 19:06 ,

Shitet Nderrohet evo

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 18:50 ,

C200 evo 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Dhj 18:50 ,

C220 okazion per pak dit

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Nën 04:46 ,

Sprinter

5 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Nën 17:15 ,

shitet sprinter 210 2+1 malli i mbajtur si fugon

4 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 17:26 ,

Shitet fugon malli 1992 timon hidrualik motorr 200

35 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Nën 19:03 ,

Shitet ose ndrrohet Cadyy 1.9 naft automat viti 09

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 18:01 ,

Okazion fugon malli sprinter 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:27 ,

Shitet 220

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 19:10 ,

Shitet fugon malli 814

9 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Gush 18:05 ,

Fugon benz 308

200 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 17:58 ,

Mercedes Benz

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 18:12 ,

Shitet nderrohet okazionn

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 16:52 ,

Mercedes benz c200 cdi automat

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 10:41 ,

Ford transit

4 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Qer 22:42 ,

Renault

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 14:42 ,

Fugon malli

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 17:27 ,

Mercedes benz

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 12:08 ,

Mercedes benz E class 220 BlueEFFICIENCY

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 22:10 ,

Okazion

37 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 22:11 ,

Mercedes Vito dizel

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 08:21 ,

Kombe Wolsvagen

3 000 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 17:48 ,

Ndrrohet me Furgon Sprinter Malli

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 22:03 ,

Shitet Nderrohet

3 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 18:39 ,

Shitet fugon malli

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 16:29 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 20:48 ,

VW Touran ose nderrohet me fugon sprinter

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 23:15 ,

Shitet fugon malli vario 612D ne gjendje shum te m

7 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Shk 11:56 ,

Fugon malli

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Jan 10:07 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 09:53 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Jan 09:27 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 09:36 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 09:12 ,

Shitet

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 13:12 ,

Shes fugon malli

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 18:38 ,

Fugon Malli Mercedes Benz

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 14:08 ,

Shitet Ford transit

300 000 LEK

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Dhj 20:35 ,

shitet sharan 01 naft ose nderrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 19:47 ,

Fugon malli

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Nën 19:02 ,

Fugon malli BENZ 208

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 20:54 ,

Renault Citroen Jumper, fugon malli

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 20:50 ,

OKAZION NISAN NAFTE 1.9 DCI EKONOMIK 350.000 LEK

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 13:15 ,

SHITET FUGON MALLI SUPE GJENDJE 1.9 NAFTE 350.000

350 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 09:27 ,

OKAZION RENAULT MASTER NAFTE 1.9 OKAZION 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 18:48 ,

OKAZION RENAULT MASTER NAFTE 1.9 EKONOMIK 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 09:44 ,

SHITET FUGON MALLI RENAULT MASTER NAFTE 1.9 3000€

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj fugon malli | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar “Unë pranoj” ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione