Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura dhe të reja në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acura , 275
Aixam , 57
Alfa Romeo , 73
Alpina , 25
Artega , 24
Audi , 2742
BAIC , 16
Bentley , 17
BMW , 1436
Bugatti , 20
Buick , 2
Cadillac , 16
Chevrolet , 57
Chrysler , 7
Citroën , 180
Corvette , 4
Dacia , 50
Daewoo , 1
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 33
Ferrari , 19
Fiat , 300
Ford , 695
GMC , 17
Grecav , 1
Honda , 46
Hummer , 3
Hyundai , 404
Infiniti , 11
Isuzu , 6
Jaguar , 65
Jeep , 147
Kia , 91
KTM , 3
Lada , 1
Lancia , 15
Land Rover , 737
Landwind , 1
Lexus , 43
Lifan , 8
Ligier , 2
Lincoln , 9
Lotus , 2
Maserati , 37
Maybach , 9
Mazda , 50
Mercedes-Benz , 4650
MG , 14
MINI , 28
Mitsubishi , 83
Nissan , 246
NSU , 2
Opel , 226
Peugeot , 149
Piaggio , 2
Porsche , 154
Renault , 163
Rover , 19
Saab , 1
Seat , 50
Škoda , 193
Smart , 106
Ssangyong , 5
Subaru , 13
Suzuki , 19
Talbot , 1
Tata , 23
Tesla , 19
Toyota , 346
TVR , 15
UAZ , 5
VW Volkswagen , 2536
Volvo , 276
Wartburg , 5
Wiesmann , 3
Yugo , 10
Zastava , 23

Gjeni makina në shitje në mesin e mijëra njoftimeve në Merrjep.al. Shihni njoftime për makina në shitje që përmbajnë informata të vlefshme, për të gjetur ofertën e duhur. Filtroni njoftimet dhe gjeni pikërisht atë që ju nevojitet dhe të cilat ju interesojnë më shumë. Merrjep.al ju mundëson që në mënyrë efektive të shfletoni njoftimet dhe zbuloni informacione të rëndësishme në lidhje me makinat në shitje, dhe përfundimisht të kontaktoni shitësin e makinës.


Gjej makina në shitje, makina me qera, makina me këste në të gjitha qytetet e Shqipërisë si: Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier etj.


Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj për shitje në mesin e 70.000 vizitorëve ditor, që janë në kërkim për makina të përdorura dhe të reja.Dje 08:24
Linku:
Makina , Tiranë

Audi

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 16:09
Linku:
Makina , Tiranë

Cmimi i diskutueshe

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 10:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2019 AUDI Q8 S-Line 3.0 BENZINE

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:53
Linku:
Makina , Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:53
Linku:
Makina , Fier

Super Makina me Super Çmime...Q5, A7, A8, Golf 6, Benz etj..

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:28
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5 2015 3.0 Naft

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

��OKAZION��Audi A8 2016

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Avante 2020

13 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Okazion! HONDA E:NS1 2023 Elektrike

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Hyundai Tucson 2016

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ G 6.3

170 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

HYNDAI SONATA VETEM ME GAZ PRODHIM FABRIKE

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Dyqani Makina , Durrës

2015 AUDI A3 1.6 TDI S-Tronic Panorama Full

13 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:25 Makina , Tiranë

Hyundai grandeur Vetem gaz fabrike

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:23 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:17
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2015 MERCEDES BENZ CLA 250

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Makina , Durrës

Rang rover 4.4 sport

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Makina , Tiranë

Discovery sport 6+1

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Sot 01:07 Makina , Durrës

Rang rover sport 4.4 disel

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:07 Makina , Durrës

Rang rover sport 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:04 Makina , Tiranë

Range Rover Vogue 3.0D (350PS) 2022

149 900 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:04 Makina , Tiranë

#Audi A6 3.0 TDI S-LINE 2016 (Pa Doganë)#

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 Makina , Lushnjë

Audi-Q5 Full-Option

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:01 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION GOLF 7 GTI

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:00 Makina , Tiranë

SUPER GOLF 7 GTI

13 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:00 Makina , Tiranë

OKAZION BMW X5 2015 M PACKET 3.5i

27 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:58 Makina , Tiranë

BMW X5 M-PERFOMANCE INDIVIDUALE

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D LOOK M ORIGJINAL

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OOKAZION OPEL INSIGNIA OPC LINE SUPER FULL

11 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D LOOK M ORIGJINAL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D LOOK M ORIGJINAL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET BMW 420D COUPE XDRIVE LOOK M

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

shitet bmw 420DCOUPE XDRIVE Look M ORIGJINAL

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D LOOK M ORIGJINAL

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OKAZION BMW 420 D coupe 2015 look m origjinal

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET OPEL INSIGNIA OPC LINE SUPER FULL

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET bmw 420DCOUPE XDRIVE Look M ORIGJINAL

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET OPEL INSIGNIA OPC LINE SUPER FULL

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:46 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E class 350 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:43 Makina , Vlorë

Mercedes benz c class

1 111 111 111 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Skoda SuperB - 2018 - 2.0TDI - Super Gjendje

17 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Makina , Tiranë

Citroen C3 - 1.2 Benzine - 2019 - Ne Gjendje Super

7 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37 Makina , Tiranë

Mercedes C300 - Look 63 AMG - Super Gjendje - Nderrohet

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz A180d

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Audi A6 2016 3.0tdi 108km

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E250 2016

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Makina , Shkodër

Nissan Micra 2015 1.2 benzin

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

10K TIKTOK FOLLOWERS 40€

40 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Bmw x7

90 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

X5 m50i

75 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar

Blej makina në shitje në MerrJep.al


Tani më lehtë se kurrë, ju mund të gjeni makinën, e cila i përshtatet më së miri nevojave tuaja. Gjej makina të përdorura apo të reja në shitje në gjithë Shqipërinë, me çmime konkuruese në treg. Mundësia e dhënë për ti shikuar njoftimet, si nga marka e tyre e veçantë ashtu dhe nga Çmimi, Viti, Karburanti, Kilometrazha dhe Targat e makinës, rrit mundësinë për gjetje të njoftimeve interesante dhe ofertës ideale. Ju mund të gjeni poashtu edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.Nëse jeni në kërkim të një makine të përdorur apo të re, MerrJep.al është platforma e duhur për blerje. Me më shumë se 280.000 njoftime, MerrJep.al ju ofron një larishmëri të zgjedhjeve të ndryshme.


Bëhu pjesë e 280,000 njoftimeve për makina në shitje


Dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe sigurtë? Merrjep.al ju ofron mundësi për krijimin e njoftimeve në mënyrë efikase dhe të leht. Ju vetëm duhet të plotësoni formularin me të dhëna të nevojshme për blerësin potencial, që të marrë vendim a duhet të blejë makinë që ju shisni. Kështu krijohet një lidhje e blerësit me shitësin. Krijoni njoftime tani dhe gjeni blerës potencial të makinës në shitje.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione