Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat punto - Makina Të gjitha në Pogradec

Fiat , 119
Opel , 14
Audi , 12
BMW , 9
Ford , 9
Peugeot , 6
Toyota , 5
Nissan , 4
Renault , 4
Citroën , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Seat , 2
Dacia , 1
Hyundai , 1
MINI , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Makina | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

VW GOLF 5 1.6 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pogradec

MERCEDES BENZ C180 2003

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Pogradec

MERCEDES-BENZ E220 CDI 2003

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pogradec

VW TOURAN 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:26 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8L 3.0 TDI 2013

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:26 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Pogradec

AUDI A6 3.0 TDI 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:26 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Pogradec

MINI COOPER CLUBMAN 1.6 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:26 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Pogradec

BMW 530D 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pogradec

Benz 2013��2.2 luk amg full

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 16:44 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Pogradec

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:44 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 viti 2018 2.4 NAFTE SUPER CILESI

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 12:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pogradec

����Sapoerdhur ML 350 4-Matic Bluetec 2012 10/10 okazion !!

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 10:04 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Pogradec

VOLVO XC 60 T6 AWD 4x4 FULL PANORAMIC

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Qer 10:01 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Pogradec

TOYOTA AURIS NAFTE 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 09:59 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Pogradec

HYUNDAI TUCSON 2.0 NAFTE AUTOMAT SUPER GJENDJE

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 09:57 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

BMW X5

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Qer 16:06 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Pogradec

Audi 2014��2.0 S,line

12 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 12:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

PASAT AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 10:15 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Pogradec

✅✅FORD MONDEO 2.0 NAFT VITI 2009✅✅

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:13 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Pogradec

✅✅TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:13 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Pogradec

✅✅OPEL CORSA 1.2 BENZIN ✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.3 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:11 Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pogradec

✅✅OPEL MERIVA 1.4 BENZIN GAZ ✅✅

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 10:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.6 NAFT 2006✅✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:10 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Pogradec

✅✅FORD C MAX 1.6 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 10:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Pogradec

✅✅FORD FOCUS 1.8 NAFT ✅✅

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 10:10 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Pogradec

✅✅FIAT BRAVO 1.6 NAFT VITI 2010✅✅

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 CDI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 01:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes benz e 350

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT JETTA 1.6 BENZIN GAZ ✅✅

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:32 Makina  ·  Nissan  ·  Note  ·  Pogradec

✅✅NISSAN NOTE 1.4 BENZIN GAZ 2010✅✅

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 16:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI VITI 2010✅✅

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 16:28 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Pogradec

✅✅RENAULT MEGANE 1.5 NAFT VITI 2011✅✅

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 21:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pogradec

Mercedes Benz E350 Full Options

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:03 Makina  ·  Peugeot  ·  207  ·  Pogradec

✅✅PEZHO 207+ 1.4 BENZIN GAZ 2013 ✅✅

3 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Maj 13:19 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Pogradec

AUDI Q5 2.0 NAFTE FULL EXTRA PANORAMIC

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 13:05 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW X5 3.5 BENZIN PA TAKS LLUKSI VITI 2015✅✅

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 13:00 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Pogradec

✅✅NISSAN QASHQAI 1.5 NAFT VITI 2009 ✅✅

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 15:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Pogradec

✅✅MERCEDES BENZ B CLASS 180 PANORAM 2010✅✅

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 21:56 Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Pogradec

Shitett ne super gjendje

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 08:46 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Pogradec

✅✅BMW x5 3.5 BENZIN PA TAKS VITI 2016✅✅

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 08:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Pogradec

✅✅BMW SERIA 3 320D 2.0 NAFT SUPER GJENDJE ✅✅

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 16:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

golf 2014��2.0 gtd full ��

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 08:49 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Pogradec

✅✅OPEL ASTRA 1.3 NAFT VITI 2008 ✅✅

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pogradec

✅✅RENAULT CLIO 1.5 NAFT 2007 ✅✅

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 09:36 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Pogradec

✅✅AUDI A4 2.0 AUTOMAT VITI 2007✅✅

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pogradec

Sprinter 220 cdi

7 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 10:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pogradec

PASAT AUTOMAT

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pogradec

✅✅VOLKSWAGEN POLO 1.4 NAFT 2008 ✅✅

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Makina | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione