Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2000 - Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2000,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2000 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 20:51
Linku:
Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Super Motor BMW

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 13:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C300 (AMG LOOK) - 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 13:23
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz C300 (AMG LOOK) - 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 13:13
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:52 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

❌ OKAZION VETEM SOT 7000 € ❌

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:41 Makina  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Shkodër

Land Rover Freelander

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Fener Kofano Maskarino Polo 6n

1 LEK

Sot 11:18 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Q5 2000 nafte

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 QUATRRIO

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kukës

E 220 Avangard , Automat viti 2000

5 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

850 euro me letra shiko fotot

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

Shitet 1.5 diesel me letra 850 euro i diskutueshem

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:11 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Okazion Audi Q7 Quattro 3+ Premium -21

55 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:59 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel me letra 2025

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

Shitet 850 euro i diskutueshem me letra 1.5 diesel

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220CDI Nafte Manuale Esprite Me Letra

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:01 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citren c3 si e re

11 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:21 Makina  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Tiranë

Opel Zafira, viti 2001,4+1 , nafte,kamio manuale, Air

1 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  ZXR  ·  Pogradec

Kawasaki zx 9 900

400 EUR

Viti: 2002
Sot 07:56 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Fier

Audi

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:07 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

pjes

Shitësit të Besuar
Dje 23:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Lushnjë

✅��Mercedes C220 Nafte Manuale Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 20:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Tiranë

mercedez benz

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:32 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A4 2.0 TDI QUATTRO 2013

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:20 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Vario  ·  Lezhë

Benz VARIO 614 KAMIONCIN VETESHKARKUES

11 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Berat

Shitet renault scenic

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:54 Makina  ·  Volvo  ·  V70  ·  Tiranë

Volvo V70 - Automat

850 000 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:42 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Vlorë

OKAZION!!!!!!!!!! SHITET FIAT PUNTO 1.1 BENZIN

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 18:16 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fier

ATEGO 817 veteshkarkues & vinc ( KRAN )

28 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:14 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart ForTwo

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Tiranë

Benz vito 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 12:26 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Fier

Alfa romeo 156

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2000 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione