Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

200 - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 6505
Audi , 615
BMW , 426
Ford , 309
Toyota , 220
Opel , 152
Land Rover , 115
Hyundai , 105
Fiat , 95
Volvo , 72
Mitsubishi , 63
Renault , 58
Peugeot , 51
Nissan , 47
Porsche , 46
Citroën , 41
Seat , 33
Alfa Romeo , 30
Smart , 28
Chevrolet , 27
Škoda , 25
Jeep , 24
Mazda , 22
Kia , 20
Jaguar , 14
Lancia , 14
Rover , 12
MINI , 11
Saab , 8
Honda , 8
Subaru , 7
Chrysler , 4
Ssangyong , 4
Lexus , 4
Zastava , 3
Alpina , 3
Dodge , 3
BAIC , 2
Suzuki , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Acura , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
MG , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 200,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 200 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:06
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy 2016 2.0 sapoardhur okazion

14 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar

Sot 18:50 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:48 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:46 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:44 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:42
Linku:
Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 2017 7.5 look GTI Facelift 2021

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅Shitet ✅ C Class 200 Diesel Bluefficiency Automat Avangarde

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅Shitet ✅ C Class 200 Diesel Automat Bluefficiency Avangarde

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ ML 350 Cdi Diesel BlueTec AmG Line Full

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

✅ Pjese Kembimi Okazion ✅ Benz , Vw , Ford , Mini , Mazda et

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ Opel Astra 1.7 Diesel Manuale EcoFlex

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet ✅ C Class 200 Cdi Diesel Automat Blueefficiency

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Cdi Diesel AmG Package Automat 9G

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

✅ Shitet / Nderrohet ✅ C Class 200 Diesel Automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

*OKAZION* Mercedes B class Automat

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:31 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:31 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

�� Shitet / Nderrohet �� C Class 200 Diesel Automat 7G

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET�� C Class 200 Cdi Diesel Automat Blueefficiency

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET��C Class 200 Diesel Automat Blueefficiency Avangard

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

��SHITET�� C Class 200 Diesel Automat Blueefficiency Full

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

��SHITET�� ML 350 Cdi Diesel BlueTec AmG Line

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:26 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

�� SHITET �� Opel Astra 1.7 Tdci Diesel Manual EcoFlex

2 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 18:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

�� SHITET �� E Class 200 Cdi Diesel AmG Package

22 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:24 Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

20 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

24 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:22
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:19 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat viti 2013 2.0 nafte kambio automatike

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

Shitet CLA200

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:17 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

HYUNDAI TUCSON VITI 2013 2.0 NAFTE AUTOMATIKE

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:16
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

OKAZION - S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:15
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

2016 - Mercedes-Benz E220d

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C220 EVO AUTOMAT SPORT EDITION 05 SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

Mercedes-benz B-class 200 cdi

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

12 499 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:04
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 200 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2000 euro në kategorinë Makina | Subaru
  • 2000 euro në kategorinë Makina | Hyundai
  • 200 në kategorinë Makina
  • 2000 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | E 200 | E-Class
  • 200 në kategorinë Makina | Audi | A5
  • 200cc në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc) | Malaguti
  • 2000 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 240 | C-Class
  • 2007 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Caddy
  • 200 në kategorinë Makina | Audi | Q5
  • 2000 euro në kategorinë Makina | BMW

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione