Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Renault | Grand Scenic

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault Grand Scenic | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:32
Linku:
Dyqani ,

Renault Grand Scenic viti 2010 1.5 dci

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Dje 16:32 Dyqani ,

Renault Grand Scenic viti 2010 1.5 dci

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:11 ,

OKAZION. Renault Grand Megan

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:11 ,

OKAZION . Renault Scenic Grand Megane

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 08:42 ,

Renault Megane Scenic 1.9 Naft -07����

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 13:12 ,

Benxin gaz fabrike 100 gaz ekonomike.

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 17:12 ,

Shitet reno megane scenic dci 1.9 nafte 2002

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:51 ,

Renault grand scenic 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 19:24 ,

Shitet Renault Grand Scenic

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 15:41 ,

Renault Grand scenic

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 15:58 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 12:59 ,

Okazion Renault 6+1 vende 1.5 nafte

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 20:27 ,

Renault Scenic

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 12:50 ,

Shitet Renault Megan Grand Scenic

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 10:26 ,

Renault 1.9 Nafte

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:07 ,

Grand Schenik 2014

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 20:44 ,

renaul scenic

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Korr 22:43 ,

Shitet Renault scenic 2 manual, 1.5 dci, viti 2008.

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Qer 18:34 ,

Shitet Renault Scenic

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 10:34 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:34 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:22 ,

Shitet okazion per arsye mosperdorimi

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 20:32 ,

Shitet Reno scenic

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 18:29 ,

grand scenic

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 14:49 ,

Taxi me liçens,shitet ose jepet me qera.

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Maj 01:59 ,

Taxi me liçens shiteT ose jepet me qera

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 10:28 ,

Shitet

2 300 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 09:56 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:56 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:56 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 09:56 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 08:35 ,

Shitet ose Nderrohet + diferencen nga ana jone

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 19:46 ,

Shitet & Mundesi Nderrimi +-

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 16:26 Dyqani ,

U SHIT Renault Grand Scenic viti 2007 1.5 hdi

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 16:12 ,

Okazion

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 10:31 ,

Shitet ose Nderrohet

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 09:55 ,

Super Okazion

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Pri 19:22 ,

Super okaziom

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 14:25 ,

Renault shenic 2004 1.9 naft OKAZIONN

1 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 16:10 ,

Renault grand scenic

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 10:44 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 11:26 ,

Okazion Renault Scenic

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 09:50 ,

Shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 10:39 ,

okazion shitet me letra per nji vit 1.5 naft

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault Grand Scenic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione