Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

Alpine V6 , 7
Avantime , 10
Capture , 63
Clio , 4025
Coupe , 42
Espace , 304
Express , 14
Fluence , 27
Fuego , 5
Grand Scenic , 238
Kadjar , 9
Kangoo , 632
Koleos , 54
Laguna , 990
Latitude , 2
Mascott , 14
Master , 171
Megane , 3226
Modus , 270
P 1400 , 1
R 11 , 3
R 14 , 2
R 19 , 16
R 20 , 1
R 21 , 2
R 25 , 2
R 4 , 8
R 5 , 1
R 9 , 4
Rapid , 1
Scenic , 2558
Spider , 1
Talisman , 8
Thalia , 7
Trafic , 167
Twingo , 462
Twizy , 4
Vel Satis , 30
Wind , 4

Gjej oferta per Renault ne Shitje ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault nga modelet e ndryshme si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express dhe shume modele te tjera ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Blini dhe shisni Renault ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shperndaj njoftime ne mesin e mijera vizitoreve ditor ne tregun me te madhe online ne Shqiperi.Sot 09:50 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

OKAZION Renault MODUS

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Makina  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Elbasan

Grand scenik 2.0 benzin gaz full option automat

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:54 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

RENO SHENIK 1.6 BENZIN+GAZ 6+1 VENDE VITI 2010.MANUAL ME DOG

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:46 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Fier

RENO CLIO,AUTOMAT,VITI 2008,ZVICRE

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:44 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Reno clio benxin gaz viti 2007

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Durrës

RENAULT SCENIC 1,5 NAFTE EURO 6

15 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:44 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

Super Okazion

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:35 Makina  ·  Renault  ·  Coupe  ·  Fier

Shitet

1 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:30 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkodër

RENAULT MEGANE 1.5 nafte

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Berat

Shitet renault scenic

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:48 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Shkodër

RENAULT LAGUNA AUTOMAT NAFTE 2011

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:35 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Elbasan

RENAULT MEGANE 1.6 BENXIN-GAZ VITI-05 SUPER GJENDJE

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:30 Makina  ·  Renault  ·  Vel Satis  ·  Tiranë

Renault velsatis 2.2 nafte automat

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:25 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Berat

RENAULT CLIO

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:08 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

Reno Koleos, Automat, 2010, Nafte, Cel: 0692126959

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

Renault Modus ����

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:41 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Tiranë

Renault Megane ����

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:37 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fier

Reno megane

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:01 Makina  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Tiranë

RENAULT TWINGO 1.4 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

2 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:26 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA FULL OPTIONS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:01 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:53 Makina  ·  Renault  ·  Wind  ·  Tiranë

RENAULT 1.4 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:49 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet 1.2 Benzine-Gas

2 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:02 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno clio sportour 1.5 naft e 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:00 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Lushnjë

Renault MODUS ��OKAZZION��1.4 NAFTE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Fier

Renault Scenic viti 2011 1.5 dci 110 cv

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:25 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Fier

Renault Grand Scenic viti 2010 1.5 dci 110cv

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Fier

Renaul Master viti 2007 2.5 dci 120cv

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:54 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Renault Kango

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:41 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

24 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:34 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:20 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fier

Renault Megane 2009 1.5d 3700€

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:34 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet

24 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 06:34 Makina  ·  Renault  ·  Capture  ·  Vlorë

RENO CAPTURE automat

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 22:22 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Renault Clio 2007

2 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 22:16 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

!!!Okazjon!!! shitet renault clio

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 20:56 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Fier

Renault Kangoo 1.5 nafte 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 20:26 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Tiranë

Okazion / shitet Renault Kangoo 1.9D / 2005 gjendje e mire

200 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 20:26 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Tiranë

RENAULT MODUS BENZINE 1,2i - 2007

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Maj 19:15 Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Mat

Renault

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 18:51 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Fier

Renault Modus Benzin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Maj 18:17 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

RENAULT SCENIC 1.5 NAFT 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:44 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

��Renault Scenik��

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 14:56 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Tiranë

Renault Koleos Dynamique 2.0 dCi 175 HP

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:42 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Tiranë

RENAULT SCENIC 1.5 NAFT 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 14:11 Makina  ·  Renault  ·  Capture  ·  Tiranë

Shitet okazion

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 13:04 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

RENAULT CLIO 1.2 -2010 Automat

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Maj 12:02 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Shkodër

Reno Modus

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
19 Maj 11:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Shitet Renault Clio 1.2 Benzin

1 170 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 05:11 Makina  ·  Renault  ·  Master  ·  Tiranë

SHITUR‼️‼️

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Jeni duke kerkuar per Renault ne Shitje? Kerko njoftime per Renault ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju ne mesin e mijera njoftimeve.


Blej Renault ne Shitje ne MerrJep.al


Mijera njoftime per Renault ne shitje me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per Renault te modeleve te ndryshme ne shitje si: Renault Clio, Renault Coupe, Renault Escape, Renault Fuego, Renault Fluence, Renault Express, dhe shume te tjere me ofertat ,e te mira. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per makina te perdorura apo te reja ne shitje.


Shit Renault ne MerrJep.al


Keni Renault qe dehshironi te shisni? Krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht ne Gjithe Shqiperine. Shperndaj njoftime ne MerrJep.al dhe gje bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione