Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Të gjitha në Vlorë

Alpine V6 , 1
Capture , 4
Clio , 299
Espace , 8
Fluence , 1
Kangoo , 31
Koleos , 3
Laguna , 17
Latitude , 1
Master , 7
Megane , 157
Modus , 16
R 19 , 1
R 9 , 1
Scenic , 146
Trafic , 17
Twingo , 38
Twizy , 1
Vel Satis , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Renault | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:46 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno Clio

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 11:09 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault Scenic 2016 �� AUTO PENTA ��

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 10:03 Makina  ·  Renault  ·  Capture  ·  Vlorë

captur automat

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 19:18 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Renault Clio

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 12:48 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Vlorë

reno modus

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 18:16 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno clio sportour 1.5 naft e 2012

4 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Qer 15:32 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Shitet Okazion 4300 euro i diskutushem

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 18:20 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Okazion Shitet arsye emigrimi ,Renault megane 2011 Naft 1.5

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 18:42 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Shitet

1 300 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 09:59 Makina  ·  Renault  ·  Capture  ·  Vlorë

shitet renault captur 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 12:09 Makina  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Vlorë

Renault 1.9

3 500 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 09:19 Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Vlorë

Furgon Renault Trafic

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 20:14 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Shitet renault clio

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 18:32 Makina  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Renault megane2 2006 1.9 naftë dci.

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 20:48 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Vlorë

Shitet Renault Koleos.

26 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Maj 18:19 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Shitet, Reno Clio

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:37 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 20:23 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Shitet renault megane 2011

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 05:33 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault Scenic megane 1.9 nafte sapo ardhur zvicra okazionn

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 10:45 Makina  ·  Renault  ·  Capture  ·  Vlorë

renault captur

1 330 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Mar 00:02 Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Vlorë

Renault Trafic

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 08:44 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Renault Clio

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:24 Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Vlorë

Furgon Renault Trafic 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 13:14 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Renault Clio

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 17:35 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

makina esht me tek der

2 800 EUR

23 Jan 15:46 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

renault clio 1.2 2008

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 04:43 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Renault megane 2004 800€

800 EUR

16 Jan 21:03 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Renualt megane 750€

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 20:56 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Renault megane 2004 800€

800 EUR

15 Jan 18:43 Makina  ·  Renault  ·  Koleos  ·  Vlorë

E sapoardhur

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Jan 13:59 Makina  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Vlorë

Renault Trafic i vitit 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Jan 13:54 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 12:50 Makina  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Vlorë

Shitet Renault

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 20:19 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 12:33 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Vlorë

Shitet Renault Megane 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 19:09 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Dhj 16:32 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Reno

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 20:20 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

Renault

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 12:58 Makina  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Vlorë

Renault twingo

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 04:46 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno clio

900 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 19:40 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Okazion Reno clio

400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 20:38 Makina  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Vlorë

shitet Renault Okazion

1 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Nën 20:01 Makina  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Vlorë

Renault kango

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 15:02 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Renault- Clio

250 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Tet 17:41 Makina  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Vlorë

Renaul Twingo faza 2 blu navy

990 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 19:41 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Reno clio viti 2012 gaz benzin fabrike mundsi nderrimi

4 500 EUR

19 Sht 13:06 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Shitet ose nderohet plus lek na ana ime.

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 15:58 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Okazion

1 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 21:19 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Vlorë

Shitet

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Gush 12:47 Makina  ·  Renault  ·  Modus  ·  Vlorë

Renault Modus 2005 Naftë 1,5

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Renault | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione