Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makina 1500euro - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 104
Opel , 75
Renault , 74
Fiat , 69
Audi , 60
Peugeot , 48
BMW , 46
Smart , 23
Alfa Romeo , 18
Seat , 14
Citroën , 13
Nissan , 11
Mitsubishi , 10
Lancia , 8
Toyota , 7
Hyundai , 7
Honda , 7
Jeep , 7
Škoda , 6
Porsche , 6
Rover , 5
Daewoo , 5
Kia , 4
Volvo , 4
Suzuki , 3
Mazda , 2
Chrysler , 2
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Saab , 2
Daihatsu , 2
Chevrolet , 2
Lada , 1
Buick , 1
Cadillac , 1
Artega , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makina 1500euro,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makina 1500euro Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 10:06
Linku:
Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:04 Makina , Fier

A8 L 3.0 DIESEL MATRIX SUPER MEGA FULL 2014 SHITETE+NDRROHET

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:32 Makina , Tiranë

OKAZION! Audi A7 S Line Benzin Gaz (Prins)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:01 Makina , Krujë

VW POLO VITI 2000, 1.0 BENZINE super gjendje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:10 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Makina , Tiranë

W211 320Cdi Business Edition

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 16:19 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s line TDI QUATTRO

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:53 Makina , Kavajë

Okazion Audi A2 1.4 naftë 2004 në super gjëndje

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:04 Makina , Tiranë

Shitet ford focuc 2001 okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 15:26 Makina , Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel me letra

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 Makina , Tiranë

Shes BMW X5

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:59 Makina , Tiranë

Audi A7 naft look rs7 origjinal ❌okazion❌

1 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 10:06 Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:17 Makina , Tiranë

Shitet c klas 220 naft

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 21:24 Makina , Fier

Shitet ford fokus 1.6 benzin gas

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:37 Makina , Fier

Shitet:ford escape 1.6 benzin-gaz viti 2013 10 000 euro

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:47 Makina , Fier

C 300 Mercedes Benzin gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 19:44 Makina , Fier

C 300 204 Mercedes Benzin gaz

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 19:44 Makina , Fier

Mercedes c 300 204 benzine gas ����

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 16:16 Makina , Fier

Shitet Ndrrohet c300 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:16 Makina , Durrës

C 300 BENZIN/GAS VITI:2012 FULL OPTION SHUM E VECANT

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 09:19 Makina , Berat

���� bmw ����

6 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:24 Makina , Tiranë

Opel corsa1.3 ecotec

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 13:31 Makina , Tiranë

Audi A7 3x-s lineTDIQuattro

1 EUR Çmimi me zbritje

19 Maj 08:39 Makina , Tiranë

����Nissan Juke 1.6 DIG-T Turbo Benzin/Gaz 100%����

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 23:50 Makina , Fier

● SHITET Mercedes Benz kompresor●

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 23:50 Makina , Fier

● SHITET Mercedes Benz kompresor●

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 23:41 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C300 4Matic

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 07:46 Makina , Korçë

Mercedes-Benz W124 25D - SHITET

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 18:47 Makina , Durrës

Audi A7 3.0 TDI

16 800 EUR

12 Maj 13:44 Makina , Tiranë

Opel vektra

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Maj 12:13 Makina , Tiranë

Audi A6 Quattro

5 999 EUR

07 Maj 09:21 Makina , Durrës

Mercedes Benz C300 4 Matic

9 990 EUR

04 Maj 08:14 Makina , Berat

0692256555

1 500 EUR

02 Maj 22:24 Makina , Fier

Shitet 1500

1 EUR

30 Pri 22:02 Makina , Tiranë

Kamioncine Benz viti 90 dopio gabine Tek Gome

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 22:01 Makina , Pukë

okazion audi a4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 10:49 Makina , Tiranë

Shitet Ford

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 19:17 Makina , Elbasan

Toyota Benzin-Gas

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 13:23 Makina , Tiranë

Shitet ML 320 4matic w164

10 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 13:19 Makina , Tiranë

Shitet ML 320 4matic w164

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Pri 09:36 Makina , Berat

bmw e36 cabrio

5 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:25 Makina , Tiranë

⚡️Mercedes - Benz S550 L ⚡️

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 11:22 Makina , Gramsh

Wolkswagen Passat CC

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 22:53 Makina , Durrës

��1500€���� nderrohet shitet okazion

150 EUR

23 Pri 10:55 Makina , Fier

���� Mercedes benz c300 ����

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:25 Makina , Lushnjë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:24 Makina , Lushnjë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 20:59 Makina , Lezhë

Seat ibiza 1.9 tdi okazion

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Pri 20:57 Makina , Kavajë

��OKAZIOONN��SHITET OPEL ASTRA PORTOBAGAZH

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 10:28 Makina , Durrës

shitet ose ndrohet tel 0693039000

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makina 1500euro | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione