Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz c klas benzine - Makina Të gjitha në Shqipëria

BMW , 14
Audi , 8
Ford , 6
Opel , 3
Volvo , 3
Mazda , 2
Fiat , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz c klas benzine ,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benz c klas benzine Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 2008 super super full okazion

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes Benz C300

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Krujë

Mercedes Benz E 280 4 MATIC Benzin/Gaz ����

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes-Benz ML 320 AMG PACKED LOOK

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:28 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:08 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class me qera, Mercedes Benz me qera

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Shitet C 300 benzine/gaz

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E class, benz e klas me qera,

65 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0 xdriver bezin& gas⛽️

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz c204 350 benzine

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 10:48 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

AUDI A6 2.4 BENZIN/GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 09:52 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Ford Focus 1.6 nafte viti 2009 sapo targuar

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 09:33 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Krujë

Shitet Volvo s80 2.5 Turbo Benzine-Gaz���� Automat

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

��❌️��SHITET E CLASS AMG LINE ��❌️��

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 23:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

SHES MAKINEN PERSONALE E CLASS AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 00:16 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford automat

5 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 07:39 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Lushnjë

bmw 730d 2007

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Pri 15:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Lezhë

Mercedes Benz ML 320 packed AMG super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

����OKAZION-BMW-SERIA-3-2013-2.0-NAFTE ​​����

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:41 Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

​​����OKAZION BMW SERIA 3 2013 2.0 NAFTE����

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 13:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C300 w204 gaz/benzine ‘08

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 19:40 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

��❌️SHITET FORD FOCUS 1.8 BENZIN GAZ❌️��

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 13:25 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

GAZ / BENZINE Mercedes Benz E 280 4 MATIC 2007 ME DOGANE

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Mar 14:09 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 Benzin gaz makina automjet volkswagen

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 06:59 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5 528 X DRIVE

1 EUR

18 Shk 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class 180 benzine gaz

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 15:57 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Fier

*OKAZION* AUDI A4 2010

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 15:42 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Tiranë

Porsche Panamera S 4.8 2013 Carbon Edition

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
19 Jan 16:55 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda2  ·  Durrës

Shitet mazda 1.3 benzine 2010

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 18:11 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

Shitur

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 23:16 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Krujë

Mercedes Benz S Class 350 Benzine 2008 ( Nga Zvicra )

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
04 Jan 20:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

��C300 BENZINE SAPO TARGUAR��

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 01:45 Auto sallon Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart For Two , Si i ri ✨ ( Super Mjet )

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
24 Dhj 15:59 Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

Fiat Doblo Malibu 1.3 multijet

4 350 EUR

06 Dhj 03:19 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

bmw 5 Series Xdrive okazion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 03:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Korçë

��❌️SHITET C CLASS 2006❌️��

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 03:14 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

BMW SERIA 5 528 i X DRIVE *OKAZION*

1 EUR

04 Dhj 11:02 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw seria 5. 528i X Drive

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 00:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C class C300 Benzine Viti 2012

10 500 EUR

24 Tet 14:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Kavajë

C klas

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

Benz C klas Benzine/Gas ne shitje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 15:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

W204 c klas

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 12:35 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 2.4 Exclusive Benzine/Gas

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Tet 14:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 320  ·  Vlorë

��❌️SHITET MERCEDES -BENZ CLS ❌️��

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 02:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Shitet C250 V6 Benzine Viti 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 16:16 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 900 EUR

14 Gush 06:17 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Audi Q8 55 TFSI (3.0T) 2019 Quattro

68 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
07 Gush 01:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tiranë

��❌️SHITET C CLASS 2012 AMG 4MATIC❌️��

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

⛔️KERKOJ TE BLEJ AUDI Q5 ⛔️

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz c klas benzine | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione