Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benxin gaz - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 152
Audi , 132
BMW , 97
Opel , 87
Fiat , 55
Peugeot , 49
Renault , 43
Nissan , 35
Toyota , 30
Seat , 28
Citroën , 21
Chevrolet , 21
Alfa Romeo , 20
Volvo , 15
Jaguar , 14
Mazda , 13
Honda , 11
Porsche , 11
Jeep , 10
Hyundai , 8
Chrysler , 7
Suzuki , 7
MINI , 6
Kia , 6
Škoda , 6
Lancia , 6
Acura , 5
Dodge , 5
Daewoo , 5
Smart , 4
Daihatsu , 4
GMC , 3
Rover , 2
Infiniti , 2
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benxin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Benxin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:17
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:49
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 5 GTI 2007 SAPO TARGUAR ZVICRE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:12
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Tiranë

GLC Coupè 220 cdi ���� OKAZION

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online

Sot 01:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2013 Volkswagen Tiguan R-LINE PANORAMIC

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:46
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

2011 Volkswagen Tiguan 2.0 Benxin

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:10 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

Audi A6 2,4 Benxin+Gaz PRINCE AUTOMAT

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:49
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW GOLF 5 GTI 2007 SAPO TARGUAR ZVICRE

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 22:49 Makina  ·  Nissan  ·  Altima  ·  Pogradec

NISSAN ALTIMA 2012 AUTOMAT 2.5 B.GAZ PERFEKTT

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Korçë

AUDI A6 2.4 BENZIN AUTOMAT ����

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

C200 KOMPRESOR AUTOMAT FACELIFT ����

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Korçë

OKAZION BMW SERIA 5 MODEL FACELIFT 2008 ����

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion volksvagen golf 5.1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 290 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❌ SUPER OKAZION E CLASS W212 350 BENZIN ❌

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:24 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford fjesta 1.4 benxin + gaz manual viti 2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:17 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:17 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 ❇️

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:15 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️FIAT BRAVO 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

VW TIGUAN AUTOMAT 2.0 BENXIN - GAZ 4x4 VITI 2015 BENXIN 2.0

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:57 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkodër

Ford Focus 2010 / Benzin-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy Life 1.4 Gaz - Benxin

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 17:12
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Tiranë

GLC Coupè 220 cdi ���� OKAZION

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 16:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

ford fiesta 1.4 benxin gaz

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

SHITUR ❇️NISSAN QASHQAI 1.5 NAFTE 2011 PANORAM❇️

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:12 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion volksvagen golf 5 ,1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 290 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:49 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 avant OKAZION

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 11:39 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����MERCEDES C180 KOMPRESSOR AUTOMAT����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:17
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 benxin gaz viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:45 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Elbasan

Bmw 528i 8200€

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Shitet volksvagen golf 5 manual 1.9 nafte 2007 letra nje vit

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 200 Cdi w203

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 19:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Fier

CLS 5.5 AMG BENXIN-GAS

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 17:47 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Infiniti Nisan

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 15:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Mercedes c-clas automat

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Pri 12:24 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Durrës

Shitet Ford Fokus benxin gaz

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 10:00 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

SHITUR ❇️ FORD FIESTA 1.4 NAFTE 2008 ❇️

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 21:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

SHITET GOLF 6 BENXIN +GAZ

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 19:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

➡️⛔️(Sharan) ???>>>↘️⛔️

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 15:53 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  230  ·  Tiranë

C klas AMG Automat Benxin -Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 14:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Clk w208 2.0 benzin-gas ne leje. Viti 2000, manual.

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:59 Makina  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Fier

Shitet shervolet cruze viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:26 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Kukës

Audi A4 Benzin

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 15:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 6 benxin - Gaz 2010 Highline

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:13 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

❇️ SHITUR ❇️ FIESTA BENZIN 2008

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 10:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 Benxine

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 10:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkodër

VW Passat 2.5 benxin - Gaz 2013

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 20:50 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Focus 2010 1.6 naft manual

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 12:55 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Shitet

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benxin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione