Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A 200 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 1243
Audi , 329
BMW , 166
Ford , 155
Toyota , 100
Land Rover , 80
Fiat , 52
Hyundai , 46
Opel , 44
Volvo , 30
Nissan , 28
Porsche , 23
Mitsubishi , 22
Peugeot , 21
Mazda , 15
Seat , 14
Renault , 14
Citroën , 13
Smart , 13
Jeep , 9
Kia , 8
Jaguar , 8
Honda , 6
MINI , 5
Hummer , 5
Škoda , 5
Chevrolet , 5
Chrysler , 4
Acura , 4
Lancia , 4
Dodge , 3
Saab , 3
Isuzu , 2
Suzuki , 2
Cadillac , 2
Subaru , 2
BAIC , 1
Dacia , 1
Maserati , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
MG , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Lexus , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A 200,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj A 200 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:03
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:29
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

⭐️Okazion⭐️ Shitet Mercedes Benz C class.

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:47 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lushnjë

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina ekonomike me qera/ rent a car albania/ golf 7 me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C-Crosser  ·  Tiranë

Citroen C-Crosser 4x4 Nafte 2.2

7 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 Look AMG

31 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fier

Mercedes benz B 180

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:39
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf me qera Car rental/ car Hire/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:37 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Vw Jetta 2.0 Tdi Sport Edition -14

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Shiten pjese per clk w208 2.0 benzine Kompresor viti 2000

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Korçë

Okazion golf 5 ,1.4 benzin 2004 manual i thjesht

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera tirana vW golf 7 economy cars for rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vlorë

polo 2015��1.4 automat R,line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 11:30 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:29
Linku:
Makina  ·  Honda  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

PROSIT TANI HONDA ELEKTRIKE ENS-1 ENP-1 ENS1 ENP1

24 985 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

POROSIT TANI TOYOTA BZ4 BZ3

28 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI ETRON Q8 Q 8 E TRON E-tron

51 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X1  ·  Tiranë

POROSIT TANI BMW elektrike iX3 iX1 i3 x3 x1

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q4 ETRON e-tron

39 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN ID3 PURE PRO

19 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Tiranë

POROSIT TANI VOLKSWAGEN iD4 PRO PURE PURE+

23 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Shitet c 180 kompresor

4 250 EUR

Sot 11:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

Mercedes-benz c300 panoramic

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN ALL SPACE 2.0 NAFT 2020 FULL OPSION

19 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fier

Opel corsa 1.3 nafte 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:22 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Tiranë

‼️Nderrohet/ShitetToyota Fj Cruiser 3.0 V6 Automat‼️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Shitet A200

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:17 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

OKAZION FIAT PANDA 4X4

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:16
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

VW Caddy maxi 2.0 viti 2016 e sapoardhur me dogane

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:10
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI BYD SEAGULL MINI DOLPHIN 301 401 km

10 999 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Durrës

GLE 350 BENZIN VITI:2021 AMG LINE

75 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:03
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:03
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit 9 vendesh Furgon me qera 9 vende/ 9 seater van

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

✅OKAZION TIGUAN 150000 KM ✅

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

✅OKAZION AUDI A6✅

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A7 (LOOK RS7)

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN GAZ BUSSINES EDITION EXTRA FULL‼️

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A 200 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • A 200 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • A 200 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • A 200 në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • A 200 në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | C 200 | C-Class
  • A 200 cdi në kategorinë Makina
  • a 200cdi në kategorinë Makina
  • A 200 në kategorinë Automjete
  • A 200 cdi në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | A-Class
  • A 200 2013 në kategorinë All Category
  • A 200 në kategorinë Makina

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione