Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benzin - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 12378
VW Volkswagen , 11312
Ford , 5420
Opel , 4779
Audi , 4235
Fiat , 4145
BMW , 3323
Renault , 2348
Peugeot , 1957
Toyota , 1933
Smart , 1634
Nissan , 1158
Citroën , 1127
Volvo , 935
Seat , 928
Porsche , 666
Hyundai , 635
MINI , 617
Škoda , 534
Chevrolet , 506
Lancia , 474
Honda , 449
Alfa Romeo , 426
Mazda , 404
Suzuki , 391
Mitsubishi , 380
Jaguar , 315
Jeep , 289
Land Rover , 248
Kia , 240
Daewoo , 213
Chrysler , 202
Daihatsu , 124
Rover , 104
Cadillac , 64
Dodge , 58
Dacia , 53
Hummer , 53
Subaru , 52
Lincoln , 46
Saab , 45
Tata , 38
MG , 31
Great Wall , 28
GMC , 26
Lexus , 25
Acura , 22
Piaggio , 22
Infiniti , 21
Maserati , 18
Lada , 14
Buick , 11
Isuzu , 9
Ssangyong , 9
BAIC , 6
Bentley , 5
Pontiac , 4
Lotus , 3
Proton , 3
Alpina , 3
Bugatti , 3
Corvette , 3
Maybach , 3
Ferrari , 3
Zastava , 2
Plymouth , 2
Landwind , 2
Yugo , 2
KTM , 2
TVR , 1
DeTomaso , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Lifan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benzin,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj benzin Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:45
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Tiranë

Shitet mercedes Benzin Gaz super gjendje

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2014 CLA 250 4MATIC

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:35
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Berat

Volvo XC 60 Benzin/Gas

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 22:24 Auto sallon Makina  ·  Mazda  ·  6  ·  Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ SL550 OKAZION

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ SL550

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:24 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:24 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 55 AMG  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ SL550

3 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 22:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet VW Jetta 2015

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:21 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:21 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Fier

PORSCHE PANAMERA S Viti 2013

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:21 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500 Abarth  ·  Fier

FIAT 500 ABARTH 2013

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:20 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA 2.0 TDCI 4X4 VITI 2012 FULL OPSION

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ S550 OKAZION

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ S550

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Lushnjë

OKAZION MERCEDES BENZ S550

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 22:19 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S5  ·  Fier

AUDI S5 Viti 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:19 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.3 benzin Viti 06 me letra super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera duke filluar nga 7€ dita

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:17 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Vlorë

Audi Q7 3.0tfsi S-Line BENZIN-GAS

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 22:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Makina me qera 5 € dita mbi 1 muaj - 3 muaj

5 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:17 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

Makina me qera

7 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 22:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Shkodër

Okazion CLK

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 22:15 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai tucson viti 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 22:15 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini coper

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes C Klase 180 Benzin Ardhur nga Gjermania

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:12 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Vlorë

Chevrolet Aveo 2010 1.2Gas/Benzin

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 22:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:06 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe benzin gaz automat full

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:05 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

FORD FOCUS 2.0 GAS-BENZIN,AUTOMAT,VITI 2010,LETRA TE PRERA

5 199 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:05 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

�� Okazion Toyota Corolla 1.4 Nafte D4D ��

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:05
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fier

Range Rover Evoque Panorama, 2.0 Gas-Benzin, Mundsi Ndrrimi

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Fier

Opel Meriva 1.4 Gas-Benzin Super ekonomike,167.km me Garanci

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 22:04 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:02 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 Look GTI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:00 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

����FIAT PUNTO 1.4 BENZIN AUTOMAT KM 122 MIJ VITI 2007����

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Lushnjë

MERCEDES BENZ C 180 Benzin SPORT EDITION

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:00 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Durrës

����FIAT PUNTO 1.4 BENZIN AUTOMAT VITI 2009����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz s class 350 gaz-benzin

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Tiranë

OKAZION Shitet mercedez benz c class 300 4matic

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.6 benzin gaz 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:00 Makina  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Durrës

Opel insignia 2.8 benzin Gaz

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 55 AMG  ·  Tiranë

2010 MERCEDES BENZ E550

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2014 Cla 250 4Matic

14 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:56 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

OKAZION Shitet opel agila 1,2 benzin automat 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:56 Makina  ·  Opel  ·  Agila  ·  Tiranë

OKAZION Shitet opel agila 1,2 benzin automat 2008

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazionnn!!!!!Shitet golf 7 r line 2017

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 21:54 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Durrës

OKAZION FIAT 500 1.2 GAZ BENZIN 2010��������

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:54 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Durrës

SHITET����NDRROHETLancia delta Automat Benzin 15000km

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:51 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Tiranë

����Fiat Panda 1.2 Benzin+Gaz����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benzin | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione