Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 278
Aixam , 58
Alfa Romeo , 131
Alpina , 32
Artega , 28
Audi , 8423
BAIC , 17
Bentley , 20
BMW , 3439
Bugatti , 23
Buick , 11
Cadillac , 34
Chevrolet , 138
Chrysler , 30
Citroën , 437
Corvette , 13
Dacia , 69
Daewoo , 2
Daihatsu , 2
DeTomaso , 2
Dodge , 45
Ferrari , 23
Fiat , 749
Ford , 1828
GMC , 21
Grecav , 1
Honda , 66
Hummer , 6
Hyundai , 1104
Infiniti , 20
Isuzu , 10
Jaguar , 130
Jeep , 327
Kia , 204
KTM , 4
Lada , 2
Lancia , 43
Land Rover , 1731
Landwind , 1
Lexus , 50
Lifan , 10
Ligier , 2
Lincoln , 15
Lotus , 2
Maserati , 61
Maybach , 11
Mazda , 99
Mercedes-Benz , 11667
MG , 17
MINI , 98
Mitsubishi , 153
Morgan , 1
Nissan , 533
NSU , 2
Opel , 608
Peugeot , 414
Piaggio , 5
Porsche , 523
Renault , 394
Rover , 85
Saab , 3
Seat , 119
Škoda , 336
Smart , 204
Ssangyong , 13
Subaru , 20
Suzuki , 38
Talbot , 1
Tata , 38
Tesla , 27
Toyota , 786
TVR , 26
UAZ , 5
VW Volkswagen , 7674
Volvo , 663
Wartburg , 5
Wiesmann , 4
Yugo , 11
Zastava , 27

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  740  ·  Tiranë

��2015 - BMW 740d xDrive LCI

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
28 Maj 10:37
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Shkodër

RANGE ROVER EVOQUE 2013/ PANO/ 2.2 SD4/ SWIS

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz S350 CDI Bluetec

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Shitet

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

��2020 - Mercedes-Benz GLE350 4Matic

Viti: 2020
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2020 - Volkswagen Golf 8 2.0 TDI BMT

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TOUREG R-LINE - 2014

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Tiranë

��2014 - JAGUAR XF LUXURY 2.2D

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A1  ·  Tiranë

��2015 - Audi A1 1.6 TDI

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Beetle 2.0 TDI BMT

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A6 PRESTIGE(S-Line) - 2013

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2014 - Mercedes-Benz E220 CDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2015 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro S-Line

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz S350 CDI Bluetec

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Golf 7 GTD 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2015 - Mercedes-Benz E220 Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

��2014 - RANGE ROVER EVOQUE PURE 2.2 SD4

19 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

��2013 - RANGE ROVER EVOQUE DYNAMIC 2.2 SD4

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2015 - AUDI A8 L 3.0 TDI QUATTRO

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2014 - AUDI A8 4.2 TDI Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

��2016 - HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

2016 - Mercedes-Benz E220d

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Tiranë

��2017 - Citroen C4 Cactus 1.6 BlueHDi

11 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  Dodge  ·  RAM  ·  Tiranë

2022 - RAM 1500 REBEL 5.7 L HEMI

Viti: 2022
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 233.000 KM - AUTOMATIKE

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Elbasan

�� Volkswagen Sharan ��

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz e class 220 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:55 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport Hse 3.0L 7 VENDE, 2015, Automatike

29 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz E220 CDI

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Elbasan

�� Audi Q5 ��

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

��2016 - Audi Q7 3.0 TDI⁣⁣ Quattro “ ABT “

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

��2014 - Volkswagen Polo 1.6 TDI BMT

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Acura  ·  RSX  ·  Elbasan

�� Honda Acura ��

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 63 AMG  ·  Elbasan

�� Mercedes Benz Gle53 Amg ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Elbasan

�� Jeep Grand Cherokee ��

18 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

��2013 - Volkswagen Jetta 1.6 TDI BMT

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

�� Mercedes Benc E220 ��

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET 2013 Passat 2.0 TDI SEL BlueMotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

SHITET OKAZION VW Golf 7 Motorr 2.0 TDI Viti 2015

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

��2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

2014 - Volkswagen Passat 2.0 TDI

9 498 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

2013 - AUDI A8 3.0 TDI QUATTRO

15 998 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

2014 - RANGE ROVER EVOQUE PRESTIGE 2.2 SD4

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:48 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 250  ·  Tiranë

2017 CLA 250 4MATIC

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

AUDI A7 50 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Shitet A3 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:47 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

2014 - BMW 320d - 176.000 KM - AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione