Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina në shitje okazion - Gjeni makina të reja dhe të përdorura në MerrJep.al

Acura , 421
Aixam , 95
Alfa Romeo , 1805
Alpina , 64
Artega , 43
Audi , 37243
BAIC , 34
Bentley , 51
BMW , 22589
Bugatti , 38
Buick , 28
Cadillac , 192
Chevrolet , 1558
Chrysler , 696
Citroën , 5631
Corvette , 23
Dacia , 250
Daewoo , 118
Daihatsu , 196
DeTomaso , 4
Dodge , 389
Ferrari , 42
Fiat , 10905
Ford , 25938
GMC , 68
Great Wall , 60
Grecav , 6
Honda , 821
Hummer , 134
Hyundai , 3657
Infiniti , 87
Isuzu , 101
Jaguar , 893
Jeep , 1439
Kia , 1373
Koenigsegg , 11
KTM , 31
Lada , 11
Lancia , 1265
Land Rover , 5586
Landwind , 5
Lexus , 116
Lifan , 12
Ligier , 3
Lincoln , 82
Lotus , 3
Maserati , 106
Maybach , 15
Mazda , 1446
Mercedes-Benz , 95822
MG , 50
MINI , 1215
Mitsubishi , 1714
Morgan , 4
Nissan , 4947
NSU , 8
Opel , 12984
Peugeot , 6091
Piaggio , 54
Plymouth , 1
Pontiac , 12
Porsche , 2184
Proton , 6
Renault , 6218
Rover , 358
Saab , 244
Seat , 2582
Škoda , 1976
Smart , 3805
Spyker , 2
Ssangyong , 439
Subaru , 156
Suzuki , 890
Talbot , 2
Tata , 111
Tesla , 31
Toyota , 14491
Trabant , 5
Triumph , 2
TVR , 34
UAZ , 7
VW Volkswagen , 61295
Volvo , 3951
Wartburg , 6
Wiesmann , 6
Yugo , 28
Zastava , 43

Nëse jeni në kërkim të një makine perfekte që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja, mos kërkoni më tutje! MerrJep.al është destinacioni juaj për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash në shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.

Sot 08:41
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

POROSIT TANI NISSAN ARIYA 500 600 km SUV ELEKTRIK

27 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 10:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz E250 4Matic ����

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Maj 20:52
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:10
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

Hyundai Sonata 2.0 100% Gas

8 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

AUTO BABOS - VOLKSWAGEN TIGUAN PREMIUM - 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 09:33 Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fier

Ford Mondeo 1.6 Benzine Manual

600 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Ml 3.5 Diesel Look Amg Panorama Full Option

17 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D NAFT MANUALE 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:33 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D MANUALE 6 MARSHA 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

ML 350 Bluetec viti 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

OKAZION GJENDJE PERFEKTE GOL PLUS 1.0 BENZINE!!

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:33 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER 1.8 BENZIN GAZ AUTOMAT 2010 NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Korçë

Mercedes c220

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

audi 1.8 turbo

3 000 EUR

Sot 09:33 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

FIAT 500L 90.000 KM AUTOMAT!!

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 09:33 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Tiranë

PEUGEOT EXPERT 2.0 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:33 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

Volkswagen Tiguan Highline 2.0 tdi Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:33 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

Smart for two viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

OKAZION !!! SHITET MERCEDES E220 VITI 2013

10 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A7 (LOOK RS7) MUNDESI NDERRIMI!!

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Tiranë

Shes kia sportage

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 4Motion 2.0 TDI FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 2013 FULL OPTION !!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Vlorë

Mercedes E-class 350 CDI

12 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION 1.9 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Durrës

OKAZION����Ford Ka 2009 Manual 1.2Benzin 16000km

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:33
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Durrës

Audi SQ5 3.0 BiTDi Quattro 313 PS Zvicra ����

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Tiranë

FORD TRANSIT CURIER 1.5 NAFT MANUALE 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C300 4matic

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

���� 2015 - Audi A6 2.0 TDI S-line (235HP)����

21 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY ����

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Scirocco  ·  Tiranë

SHITET VW SCIROCCO

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Makina  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Tiranë

Kia ceed 1.4 Benzin&Gaz

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C8  ·  Tiranë

CITROËN C8 BENZIN GAZ 2.0 ZVICRA 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2012 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Fier

Hyundai Tucson 2.0 benzinë gas ��������

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

���� RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE FULL!! ����

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Benzine/Gaz ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN/GAZ FULL‼️ MUNDESI NDRRIMI!!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 09:31 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Korçë

Ford Fusion 1.4 Benzine Automat

300 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES E350 BENZIN+GAZ FULL OPTION 2012

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Korçë

Shitet toyota rav4

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Korçë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

SHITET ML350 BLUETEC 90.000 KLM

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN AUTOMAT 1.8 BENZIN 2010 ZVICRA NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY LIFE 2013 MAX AUTOMAT 2.0 NAFTE 2012 ZVICRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

Mercedes Benz ML 350 AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:31 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:31 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

RANGE ROVER VOGUE Viti Prodhimit Fund 2006 4.2 Benzin

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Tiranë

BMW X6 M fabrike Look Hamann Viti Prodhimit Fundi 2011

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz A Class Viti Prodhimit Fundi 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Fiat 500 Viti Prodhimit Fundi 2021 1.0 Benzine

12 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Makina në shitje nën 1500 euro


Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do t’ju shkatërrojnë financiarisht. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Makina nga Korea, Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.


Përveç njoftimeve për makina nga Korea, në MerrJep.al mund gjithashtu të kërkoni edhe makina në shitje nga shtete Europiane dhe përtej.


Realizoni kërkimin tuaj për makina nga Zvicra, Gjermania apo Amerika dhe gjeni brendet kryesore të makinave si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele të veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.

Makina luksoze në shitje - Mercedes-Benz, Audi, BMW dhe modele të tjera


Kërkoni "makina luksoze" në MerrJep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët SUV-të, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin në pah stil, sofistikim dhe performancë.


Kënaquni me përvojën e fundit të vozitjes dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda në timon, navigator, sensorë, xhama të zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera)!


Makina automatike dhe makina elektrike në MerrJep.alPreferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në MerrJep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve.


Nëse jeni në kërkim të "makina elektrike", në MerrJep.al mund të eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero.


Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në MerrJep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe makina luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me MerrJep.al sot!


Postoni njoftime për makina në shitje në MerrJep.al për shitje të shpejtëLidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në MerrJep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur.


Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me MerrJep.al.Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione