Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni makinën tuaj të ëndrrave në merrjep.al: Makina në shitje okazion!

Acura , 584
Aixam , 153
Alfa Romeo , 3771
Alpina , 91
Artega , 52
Audi , 46176
BAIC , 50
Bentley , 77
BMW , 30768
Brilliance , 13
Bugatti , 43
Buick , 40
Cadillac , 213
Chevrolet , 1620
Chrysler , 1157
Citroën , 7123
Corvette , 36
Dacia , 252
Daewoo , 496
Daihatsu , 404
DeTomaso , 4
Dodge , 409
Ferrari , 52
Fiat , 18815
Ford , 43694
GMC , 99
Great Wall , 71
Grecav , 16
Honda , 1349
Hummer , 153
Hyundai , 4645
Infiniti , 98
Isuzu , 169
Jaguar , 1338
Jeep , 2088
Kia , 1738
Koenigsegg , 13
KTM , 38
Lada , 27
Lancia , 2268
Land Rover , 7707
Landwind , 7
Lexus , 141
Lifan , 21
Ligier , 8
Lincoln , 143
Lotus , 7
Maserati , 106
Maybach , 15
Mazda , 2132
Mercedes-Benz , 162547
MG , 102
MINI , 1784
Mitsubishi , 3988
Morgan , 6
Nissan , 7375
NSU , 11
Opel , 23970
Peugeot , 9955
Piaggio , 145
Plymouth , 4
Pontiac , 16
Porsche , 2206
Proton , 10
Renault , 13284
Rover , 684
Saab , 389
Seat , 4716
Škoda , 2605
Smart , 6998
Spyker , 3
Ssangyong , 498
Subaru , 196
Suzuki , 1455
Talbot , 4
Tata , 132
Tesla , 33
Toyota , 16985
Trabant , 6
Triumph , 3
TVR , 38
UAZ , 8
VW Volkswagen , 89460
Volvo , 4674
Wartburg , 9
Wiesmann , 13
Yugo , 39
Zastava , 51

Po kërkoni oferta reale kur bëhet fjalë për blerjen e një makine? Mos kërkoni më tutje! Merrjep.al është destinacioni juaj përfundimtar për të gjetur oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë makinash për shitje. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për makina të përdorura, makina të reja ose makina luksoze, platforma jonë ka gjithçka që ju nevojitet për ta bërë realitet makinën tuaj të ëndrrave.


Ne e kuptojmë se blerja e një makine është një investim i rëndësishëm, prandaj ne jemi të përkushtuar t'ju ofrojmë oferta reale. Thoni lamtumirë kërkimit të pafund dhe përshëndesni blerjet e makinave pa probleme! Me ndërfaqen tonë miqësore për përdoruesit dhe listat gjithëpërfshirëse, gjetja e automjetit të përsosur nuk ka qenë kurrë më e lehtë.

Sot 00:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:50
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Korçë

Shitet VW Transporter

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 12:55
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

❌OKAZION❌ Volkswagen Polo 1.2 TDI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 18:00
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2008 Mercedes-Benz S550

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES B CLASS 2.0 BENZIN AUTOMAT 2006

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN VITI 2012 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

VIANO LUNGO VIP 2.2 CDI AUTOMAT 2007 ZVICRA NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Tiranë

VW SHARAN 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME 7 VENDE MUNDESI NDRRIMI

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Grand Tourneo  ·  Tiranë

FORD GRAND TOURNEO XL 1.8 NAFT 2008 ZVICRA

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Tiranë

FIAT DOBLO 1.4 BENZIN 2008 ME 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Tiranë

RENAULT LAGUNA AUTOMATIC 2007 ZVICRA FULL OPTIONS NDERROHET

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Tiranë

OPEL VIVARO 2.0 BENZIN 9 VENDE 2008 ZVICRA NDERROHET

13 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Tiranë

CITROËN BERLINGO 1.6 BENZIN 2010 ZVICRA NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

VW CADDY FRIGORIFER 2013 AUTOMAT ZVICRA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:52 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 VITI 2010 T6 4x4 BENZIN GAZ NDERROHET

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

MERCEDES SPRINTER 1.8 BENZIN AUTOMAT 2010 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Korçë

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012 ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Durrës

2013 AUDI A4 QUATTRO ��FULL OPTIONS��

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  NV200  ·  Tiranë

NISSAN NV 200 BENZIN 1.6 VITI 2012 ZVICRA NDERROHET

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Tiranë

PEUGEOT EXPERT 2.0 BENZIN 2009 ZVICRA NDERROHET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Tiranë

HONDA CRV 2.0 BENZIN+GAZ MANUALE 2002

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Tiranë

FORD RANGER 2.5 NAFT 4X4 MANUAL 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES C 200 CDI EVO 2007 AUTOMAT MUNDESI NDRRIMI

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 180  ·  Fier

Mercedes Benz CLA 180 Look AMG

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fier

Mercedes benz B 180

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fier

Mercedes Benz A 180 Look AMG

31 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

32 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Fier

Mercedes Benz GLA200 4Matic Look AMG

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLA 220 4Matic Look AMG

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Fier

Mercedes Benz GLC 220 4Matic

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Elbasan

Shitet Volvo XC60 Zvicre Full Option

1 111 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 00:50 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 E70 30i Sport Premium 2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Durrës

Mercedes Benz GLK 250 BlueTec ��AMG PACKAGE��

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:50 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

22 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

AUDI Q7 S-LINE-13 PANORAMIC MUNDESI NDERRIMI

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

Nissan Rouge X-trail 2.5 benzine - 09

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class c220 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:49 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L 55 TFSI ��PRESIDENCIAL FULL OPTION��

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR NDERROHET

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT ALHAMBRA AUTOMAT 1.8 BENZIN 2007 ZVICRA

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  Suzuki  ·  Liana  ·  Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

VW TOURAN 2008 AUTOMATIC 2.0 NAFT 7 VENDE ZVICRA NDERROHET

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A5 2.0 TDI Sportback Quattro - 2013

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi Q5 PREMIUM PLUS - 2013

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Mercedes Benz B200 (AMG LOOK) - 2012

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Tiranë

NISSAN X TRAIL 2.2 NAFTE 2008 ZVICRA NDERROHET

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Durrës

Mercedes Benz Ml350 Bluetec 4-Matic

17 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:49
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Passat 2.0 TDI SE

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Makina në shitje nën 1500 euro: Opsione të përballueshme ju presin!


Keni një buxhet të ngushtë? Nuk ka problem! Kërkoni në merrjep.al për "makina në shitje 1500 euro" dhe zbuloni një mori opsionesh të përballueshme që nuk do të thyejnë bankën. Nga makinat e përdorura të besueshme deri te modelet me kosto buxhetore, do të gjeni automjetin e përsosur që i përshtatet nevojave tuaja pa e tejkaluar buxhetin tuaj.

Gjeni makina nga Korea: Zgjedhje të besueshme


Makinat koreane janë të njohura për besueshmërinë dhe përballueshmërinë e tyre, duke i bërë ato një zgjedhje popullore në mesin e blerësve të makinave në mbarë botën. Kërkoni për "makina koreane" në merrjep dhe eksploroni një përzgjedhje të gjerë automjetesh nga marka si Hyundai dhe Kia. Nëse jeni duke kërkuar për një sedan kompakt ose një SUV të gjerë, do të gjeni makina koreane me cilësi të lartë me çmime konkurruese në platformën tonë.

Toyota: Zgjedhja më e re


Në merrjep.al e kuptojmë se çdo blerës makine ka preferenca dhe kërkesa unike. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një larmi të pashembullt automjetesh për t'iu përshtatur shijeve të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni në treg për një Toyota Yaris kompakte dhe efikase ose një Toyota Auris të gjerë dhe praktike, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Eksploroni listat tona për të gjetur makinën ideale që plotëson të gjitha nevojat tuaja.

Gjeni makina nga Gjermania, Zvicra dhe Amerika


Po kërkoni oferta të pakrahasueshme për makina në shitje? Merrjep.al është destinacioni juaj i preferuar! Platforma jonë lidh përdoruesit me shitësit në mbarë botën, duke ofruar akses në një përzgjedhje të larmishme automjetesh me çmime konkuruese. Nëse jeni duke kërkuar për makina shqiptare apo kërkoni të shfletoni makina nga Zvicra, Gjermania, apo Amerika, merrjep.al ju ndihmon. Eksploroni markat kryesore si Mercedes-Benz, Volkswagen, Audi dhe BMW apo dhe modele te veçanta (si Audi A6, Audi A4, Passat, Golf 6, BMW Seria 5), bazuar në vitin e prodhimit (si 2008, 2014), në bazë të kapacitetit, (si 3.0, 1.9 naftë, TDI, CDI), ose dhe në bazë të karburantit (si naftë, benzinë, gaz) për të gjetur automjetin e përsosur për nevojat dhe buxhetin tuaj.


Makina luksoze në shitje: Vozisni në stil me Mercedes-Benz, Audi dhe BMW


Po kërkoni të përmirësoni përvojën tuaj të drejtimit? Kërkoni "makina luksoze" në merrjep.al dhe eksploroni një përzgjedhje premium automjetesh nga markat kryesore si Mercedes-Benz, Audi dhe BMW. Nga sedanët e hijshëm te SUV-të e fuqishëm, platforma jonë ofron makina luksoze që nxjerrin stil, sofistikim dhe performancë. Kënaquni me përvojën e fundit të drejtimit dhe kërkoni makinën tuaj luksoze të ëndrrave (makina në gjendje shumë të mirë dhe të modeleve të fundit- full option, me komanda ne timon, navigator, sensor, xhama te zinj ose jo, sedilje lëkure, dhe të gjitha shërbimet e kryera) në merrjep.al sot!

Makina automatike: Komoditet në majë të gishtave


Preferoni komoditetin e një transmisoni automatik? Kërkoni "makina automatike" në merrjep.al dhe zbuloni një gamë të gjerë automjetesh që ofrojnë eksperienca drejtimi të qetë dhe pa mundim. Pavarësisht nëse jeni duke shkuar në punë ose jeni duke nisur një udhëtim rrugor, makina automatike ofron rehati dhe komoditet të pashembullt për drejtuesit e të gjitha niveleve. Gjeni makinën tuaj të përsosur automatike në merrjep.al dhe shijoni lehtësinë e drejtimit pa vështirësinë e ndërrimit të marsheve.

Makina elektrike: Përqafoni të ardhmen e lëvizshmërisë


Jeni të interesuar të zvogëloni gjurmën tuaj të karbonit? Kërkoni për "makina elektrike" në merrjep.al dhe eksploroni një përzgjedhje automjetesh miqësore me mjedisin që ofrojnë përvoja drejtimi me emetim zero. Nga makinat hatchback kompakte te SUV-të e bollshme, makinat elektrike po revolucionarizojnë industrinë e automjeteve me qëndrueshmërinë dhe efikasitetin e tyre. Bashkohuni me revolucionin elektrik dhe gjeni sot makinën tuaj elektrike ideale në merrjep.al!

Filloni udhëtimin tuaj për blerjen e makinave sot!


Gati për të gjetur makinën tuaj të ëndrrave? Kërkoni në merrjep.al për "makina në shitje" dhe zbuloni oferta të pakrahasueshme për një gamë të gjerë automjetesh. Me opsione të përballueshme, zgjedhje të besueshme dhe modele luksoze të disponueshme, ka diçka për çdo blerës makine në platformën tonë. Mos prisni më - filloni udhëtimin tuaj të blerjes së makinave me merrjep.al sot!

Shisni makinën tuaj pa probleme në merrjep.al


Lidhuni me tregtarët e makinave dhe arrini blerësit e mundshëm pa mundim duke listuar makinën tuaj për shitje në merrjep.al. Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina të lira ose makina luksoze, platforma jonë ofron një përvojë të qetë për t'ju ndihmuar të gjeni shpejt blerësin e duhur. Filloni udhëtimin tuaj të shitjes sot duke nxjerrë në pah njoftimin tuaj me fjalët kyçe si "shitet makina", "shes makina" ose përshembull "shitet Toyota", dhe kthejeni makinën tuaj të përdorur në para me merrjep.al.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione