Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford C-Max Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford C-Max | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Mar 23:07
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Sot 00:38 Makina , Tiranë

Shitet Ford C MAX

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Makina , Tiranë

FORD C-MAX 2.0 BENZINE/GAZ

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 Makina , Tiranë

C max Gjendje te mir

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:51 Makina , Tiranë

Ford c max

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

FORD C-MAX OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:29 Makina , Tiranë

Ford C-MAX OKAZION

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:14 Makina , Tiranë

SHITET FORD C-MAX VITI 2005 GJENDJE PERFEKT

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:14 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Ford C-Max Titanium,Automat,2.0TDCI ��������

7 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:53 Makina , Tiranë

Ford C-Max 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 23:07
Linku:
Makina , Tiranë

2013 Ford C-Max 1.6 TDCi

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 15:08 Dyqani Makina , Tiranë

Ford c-Max Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:21 Makina , Tiranë

Ford c max full panoramik disel manual 6+R nga zvicra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 10:16 Makina , Tiranë

Ford cmax titanium

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 08:29 Makina , Tiranë

Okazion Ford C-Max 1.6 Nafte 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 23:59 Makina , Tiranë

Shitet Ford C- Max automatik 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 17:30 Makina , Tiranë

Ford C- Max

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 00:29 Makina , Tiranë

Okazion Ford C-Max 1.6 Nafte 2005

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 23:40 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet c-max 1.6 Benzine/Gas

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 14:32 Makina , Tiranë

Shitet Ford focus cmax.

3 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 14:21 Makina , Tiranë

Okazion ford c max 1.6 benzine viti 2006 2600€€

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 16:45 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Okazion Ford C Max 1.6 Benzine viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 18:28 Makina , Tiranë

Shitet ford c max okazjon

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 09:56 Makina , Tiranë

Shitet

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 10:10 Makina , Tiranë

Okazion Ford c Max 2009 1.8

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:47 Makina , Tiranë

Okazion Ford C Max 1.8 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 13:07 Makina , Tiranë

FORD CMax 2.0 Automat Nafte 2009

3 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 11:59 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.8 Benzine - 2005 - E sapoardhur nga Gjermania

2 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 15:55 Makina , Tiranë

Ford cmax i sapo ardhur nga jashte

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 11:54 Dyqani Makina , Tiranë

FORD C-MAX | 2006 | 1.6 | BENZINE | MANUAL | 200000 km

370 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:54 Makina , Tiranë

Super okazion Ford C Max 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 16:24 Makina , Tiranë

Super Okazion Ford C Max 1.8 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 08:52 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrohet Me smart

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:57 Makina , Tiranë

Ford 1.6 Naft Manual 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 10:03 Makina , Tiranë

Ford c-max 2008 automat

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 09:16 Makina , Tiranë

Ford c max automat

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 16:55 Makina , Tiranë

FORD C-MAX 1.6 TDCI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 10:13 Makina , Tiranë

Ford C Max 2009 2.0naft automat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 19:31 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet c-max 1.8 Benzine/Gas

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 10:35 Makina , Tiranë

Ford cmax titanium

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 08:18 Makina , Tiranë

Shitet Nderrohet Ford C-Max 1.6 nafte

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 10:18 Dyqani Makina , Tiranë

FORD C-MAX, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Shk 08:36 Makina , Tiranë

Ford cmax titanium

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 10:30 Makina , Tiranë

����Shitet Ford C Max����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 14:27 Makina , Tiranë

FORD C-MAX 2009 1.6 Diesel

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 19:17 Makina , Tiranë

Shitet Ford C Max 1.6 nafte viti 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 07:55 Makina , Tiranë

Ford c-max

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 21:52 Makina , Tiranë

Okazion Ford Focus C- Max

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 19:06 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Ford C-MAX

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 22:08 Makina , Tiranë

❌Ford c-max urgjente❌

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford C-Max | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione