Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina benzin gaz - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 1331
Audi , 375
Ford , 368
BMW , 323
Opel , 252
Renault , 175
Fiat , 170
Peugeot , 127
Toyota , 96
Nissan , 95
Volvo , 72
Citroën , 71
Porsche , 71
Škoda , 58
MINI , 56
Seat , 49
Hyundai , 44
Alfa Romeo , 43
Jaguar , 39
Chevrolet , 37
Mazda , 35
Chrysler , 30
Mitsubishi , 27
Lancia , 25
Honda , 24
Jeep , 20
Suzuki , 18
Land Rover , 18
Kia , 18
Smart , 14
Daewoo , 11
Dodge , 10
Dacia , 8
Daihatsu , 6
Subaru , 6
Rover , 5
Saab , 5
Hummer , 4
Cadillac , 3
Lincoln , 3
Lexus , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Buick , 1
Maserati , 1
Ssangyong , 1
MG , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Piaggio , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina benzin gaz Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 10:50
Linku:
Makina , Tiranë

��OKAZION�� Toyota Rav4 2013 Full Option Benz-Gaz

15 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
25 Maj 15:36
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ | 2007 | 2.5 | B/Gaz | AUTOMATIC | 261665 km

470 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 12:20
Linku:
Makina , Tiranë

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online

Sot 20:32 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:29 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 20:14 Makina , Tiranë

Ford Kuga�� Mundesi- Nderrimi

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz

2 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 19:55 Makina , Tiranë

Opel corsa benzin gaz

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 19:39 Makina , Tiranë

Shitet X5 f15

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Dyqani Makina , Tiranë

����Land rover discovery HSE ����

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Makina , Tiranë

C300 4-Matic B/G 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:16 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:13 Makina , Tiranë

OKAZION! Audi A7 S Line Benzin Gaz (Prins)

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 Dyqani Makina , Tiranë

Volvo V50 2.4 benzin+ gaz

3 780 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 Dyqani Makina , Tiranë

Daihatsu trevis

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:01 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (ROGUE) 2017. Full !!!!!!!!!!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 18:42 Makina , Tiranë

Shitet makina 1,6 benzin+gaz te shenuar ne LQ taksat e prera

1 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2016 NAFTE 3.0 FULL OPTIONS

24 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:36 Makina , Tiranë

SHITER FORD KUGA 2017 NAFTE 2.0 AUTOMAT FULL 4x4

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:30 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Makina , Tiranë

S550 4 Matic Full

9 500 EUR

Sot 18:02 Makina , Tiranë

Okazion ford focus!

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Ford fiesta 1.2 benzin gaz

230 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Volvo xc90 2008 2.5 T Benzin + Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 17:34 Makina , Tiranë

B Class 1.7 2009 6500€

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Premium LE 4.0 V6 Benzin-Gaz 7Vende 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Juke 1.6 Benzin Automatik Full options

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz GL 450 Benzin-Gaz, final Edition

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Platinium 3.5 Benzin-Gaz

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Nissan Rogue SL ( X-trailer) 2.5 Benzin-Gaz, fulllll

15 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:13 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.8 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 17:06 Makina , Tiranë

SHITET NDERROHET GOLF 6 GTI benzin+gaz

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:06 Dyqani Makina , Tiranë

Skoda octavia 4x4 2.0 dsg

18 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online
Sot 16:46 Makina , Tiranë

VOLVO S60 2.5 BENZIN/GAZ 2003

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:43 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:53 Makina , Tiranë

Shitet Passat

8 500 EUR

Online
Sot 15:40 Makina , Tiranë

Cls 280 Benzin+(Gaz)Viti 2009����

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:23 Makina , Tiranë

Seat Alte motor 1.4 i thjeshte. Benzin -Gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:01 Makina , Tiranë

✅��Lancia Ypsilon Automatike 1.4 Gaz+Benzin

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:52 Makina , Tiranë

��OKAZION MAZDA 2 BENZIN+GAZ, economic��

4 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:48 Makina , Tiranë

Volvo XC60 T6 2010

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:31 Makina , Tiranë

Okazion E240 benzin+gaz

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 Makina , Tiranë

SHITET ** MERCEDEZ BENZ ** ""C /CLASS""""

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Ford Focus

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Makina , Tiranë

OKAZION Corolla Verso Automatike Gaz/Benzine

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Okazion c 203 benzin gaz

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:25 Makina , Tiranë

Okazion golf 6 1.4 benzin gaz motorr i thjesht

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 13:18 Makina , Tiranë

Shitet golf 3 benzin gaz

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

Range Rover evoque 2012

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 12:09 Makina , Tiranë

Look brabus

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:58 Makina , Tiranë

Audi A4 S-Line

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 11:55 Makina , Tiranë

Shitet Ose Nderrohet Audi A4 S-Line

11 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina benzin gaz | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione