touran | Tiranë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1474
Audi , 11
Ford , 10
BMW , 7
Fiat , 6
Renault , 4
Toyota , 4
MINI , 2
Opel , 2
Porsche , 2
Smart , 2
Bentley , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Rover , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Trabant , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 00:23 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:09 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:09 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:08 ,

Fiat grande pundo 1.3 nafte multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:08 ,

Fiat grande punto 1.3 disel multijet manual shira

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:04 ,

Shitet Vw Touran 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Shitet Vw Touran 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:04 ,

Shitet Vw Touran 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 ,

CLS 550, VITI 2012, VETËM 26000 KILOMETRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:35 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

220 cdi automat 2001 superrr

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:31 ,

Shitet Touran

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:24 ,

Shitet Nderrohet

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:05 ,

⛔️TOURAN 1.9TDI - 2006 SUPER⛔️

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Shitet touran viti 2015 1.6 tdi full

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:01 ,

WV Touran automat 2.0 tdi 2005 NDRROHET

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

VOLSKWAGEN TOURAN 1.9

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:53 Dyqani ,

NE SHITJE VW TOURAN 1.9TDI AUTOMAT 2004

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:45 ,

Touran 2.0 2008 Automat 6+1 Okazion

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:45 ,

Touran 2.0 2008

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:30 ,

Okazion//Volkswagen 1.9 diesel sapo ardhur nga Deutschland

4 500 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:19 ,

VW TOURAN AUTOMATIKE!

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 ,

Touran ‘06 3900€ automat

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Touran 1.9 7 vensh Makina esht gjendje te mir

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

touran 2006 1.9 naf 3800€ U shit Ushit

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

Touran 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

VW Touran 2.0TDI 6+1

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:27 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:07 ,

VW touran

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:02 ,

TOURAN 2.0 AUTOMATIKE VITI 2005 ME DOGAN... OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:49 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - VW Touran 1.9 Tdi Diesel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:49 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Wv Touran 1.9 Tdi Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:19 ,

Volkswagen Touran 7 vendesh

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Volkswagen Touran

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:28 ,

Touran Automat sapo Targuar ardhur nga Gjermania

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:06 ,

Vw TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT DSG7

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:20 ,

TOURAN 1.9 TDI MANUAL 6+1 I ARDHUR NGA ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:19 ,

TOURAN 1.9 TDI MANUAL 6+1 I SAPOARDHUR NGA ����

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:15 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:15 ,

Ford Focus C-Max 2005 1.6 Nafte

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione