Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

2018 - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 1591
Ford , 511
Audi , 450
Opel , 312
Renault , 252
BMW , 241
Fiat , 185
Peugeot , 152
Land Rover , 139
Toyota , 103
Smart , 102
Nissan , 88
Hyundai , 65
Citroën , 61
Alfa Romeo , 48
Mitsubishi , 45
Seat , 41
Volvo , 40
Škoda , 29
Lancia , 27
Chevrolet , 25
Jaguar , 22
MINI , 19
Kia , 18
Mazda , 16
Porsche , 15
Chrysler , 14
Jeep , 13
Suzuki , 12
Rover , 12
Daewoo , 10
Ssangyong , 8
Saab , 7
Honda , 4
Lexus , 4
Dodge , 2
Daihatsu , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
BAIC , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Tesla , 1
Bugatti , 1
UAZ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2018,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 2018 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 AMG line 4Matic 068 406 9555

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
23 Maj 22:56
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Eclass 350d AMG LINE����

38 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7.5 HIGHLINE PRODHIM GJERMAN

16 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 08:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 11:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:40 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:38 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Okazion viti 2018 Golf 7 Automat

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

2018 Hyundai Tucson (USA)

16 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:22 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi 2018 okazion 20.990euro

20 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 AMG line 4Matic 068 406 9555

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

��2018 - RANGE ROVER VELAR D300 R-DYNAMIC SE

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:20
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Shitet Velar 3.0 R-Dinamic

42 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:32 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Germany Tiguan 2018 Automatike DSG 4X4

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:26 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Germany Tiguan 2018 Automatike DSG

19 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:25 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2018 GERMANY

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Explorer  ·  Tiranë

Ford Explorer 3.5 V6 Benzine/Gaz XLT Limited

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:12 Makina  ·  Fiat  ·  500X  ·  Tiranë

Fiat 2018 naft 2.0 KM 51 Automat 13800 euro

13 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:11 Makina  ·  Opel  ·  Grandland X  ·  Tiranë

Opel Grandland X 2.0 turbo 2018

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:11 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range rover velar 2018 2.0 nafte dynamic 170.000 km 240 Hp

37 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 3.0D R_Dynamic

52 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:51 Makina  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Tiranë

PEUGEOT 3008 PureTech Turbo -2018 Automat

17 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:47 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0TFSI Quattro -2018

24 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz Gle 350 Bluetec 4-Matic Viti Prodhimit - 2018

32 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Velar

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:30 Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

38 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 07:39 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

DISCOVERY

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:00 Makina  ·  Fiat  ·  Tipo  ·  Tiranë

OKAZION!! FIAT TIPO

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:32 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 3.0 TFSI S-line Quattro 2018

29 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

Mercedes Benz E320 EVO

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:24 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range Rover Sport viti 2018

57 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:58
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 5 Si6 HSE

43 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 22:15 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

RANGE ROVER EVOQUE 2018 200TD �� EUROPE ��

25 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:30 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

90 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:38 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2.0d R-Dynamic HSE 2018

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:28
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 7.5 HIGHLINE PRODHIM GJERMAN

16 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 19:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 QUATTRO, VITI 2018, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Mercedes Benz viano 7 vendeshe me qera, furgon me qera

90 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:17 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

37 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:17 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:57 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

Toyota Rav4 2.5 Benzine/Gaz SE AWD 2018

20 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:25 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

Land Rover Discovery Sport 2018

19 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:04 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan Rogue SL 2.5 Benzine/Gaz X-Trail 2018

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:59 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520d M Performance Xdrive, 81.000 km ME GARANCI

29 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:59 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Hyndai Avante 1.6 Gas nga fabrika

11 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:56 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 2.0 TDI

19 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Benz E Class 220 CDI 4Matic - ME POROSI NGA KOREA

17 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:52 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

Range rover Sport 3.0 Nafte

57 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

Mercedes Glc Coupe 4.3 AMG

43 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:39 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Tiranë

Glc 4.3 AMG

43 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2018 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018 2018

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione