Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 14370
Audi , 196
BMW , 164
Toyota , 64
Opel , 47
Land Rover , 45
Fiat , 35
Renault , 28
Nissan , 21
Smart , 19
Seat , 17
Citroën , 17
Porsche , 15
Hyundai , 14
Peugeot , 13
Škoda , 12
Volvo , 11
Jaguar , 9
Jeep , 5
Chevrolet , 5
MINI , 4
Honda , 4
Lancia , 4
Kia , 3
Cadillac , 3
Rover , 3
Saab , 3
Mazda , 2
BAIC , 2
Maserati , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:49
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:39
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fiesta

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 10:01
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Focus SW 1.5 nafte

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 12:23
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION FORD FIESTA 2008 1.2 benzin 3000 euro

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 12:57
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet C MAX - Super gjendje me impiant fabrike

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:25 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 SUPER FULL OPSION ��OKAZION��

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

GLE 350 NAFT 2017 SUPER FULL OPSION

43 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2012 FULL OPSION

21 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 FULL OPSION

18 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5 NAFT 2018 SUPER FULL OPSION

35 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:24 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga ����

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Makina , Tiranë

Ford explorer limited 2013

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:21 Makina , Tiranë

E 220 NAFT 2015 FULL OPSION ��OKAZION��

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 10:21 Makina , Tiranë

��Ford Focus 1.6 Diesel��

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:18 Makina , Tiranë

AUDI A6 3.0 NAFT 2016 FULL OPSION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:11 Makina , Tiranë

Ford 2013 benxin 1.0 Manual 5800 euro okazion

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:11 Makina , Tiranë

ford fiesta 2009 1.6 nafte

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 Makina , Tiranë

Ford Kuga

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:03 Makina , Tiranë

Super Gjendje B 200 CDI (AUTOMAT)

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.4 Benzine+Gaz 2010,

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 Makina , Tiranë

FORD MONDEO

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 ///AMG Line 4 Matic Full Opsion

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:44 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 Tdi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

mercedez Benz shitet & nderrohet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.6 Tdci Diesel Eco / Manuale

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:21 Makina , Tiranë

nderrohet me foristrade off road +/- diferencen

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:19 Makina , Tiranë

FORD FOCUS CABRIO 2.0 NAFT 2007 ZVICRA

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:18 Makina , Tiranë

C-max 1.6 . Nafte. Me dogane .3100 euro

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:08 Makina , Tiranë

Ford Fiesta 2004

2 400 EUR

Sot 09:05 Makina , Tiranë

Renault Twingo 2016 Benzine e ardhur nga Gjermania 4 Dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:02 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:00 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:58
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA 2.0 DIESEL FULL OPTION Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2013 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

FORD FIESTA OKAZION

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:55 Makina , Tiranë

*** FORD C-Max 2.0 DIESEL AUTOMAT 2012 super gjendje***

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 Makina , Tiranë

OKAZION 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike.

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49
Linku:
Makina , Tiranë

❗️Okazion 11.900€ ❗️ MERCEDES BENZ E350 Benzine Be

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:46 Makina , Tiranë

OKAZION 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike

95 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Makina , Tiranë

OKAZION 1200 euro, 1.8 benzine, ekonomike

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Makina , Tiranë

OKAZION 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike

950 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Makina , Tiranë

OKAZION 950 euro, 1.8 benzine, ekonomike

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:37 Makina , Tiranë

Okazion !! Mercedes Benz S400 4Matic Lungo 2018

66 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOKUS 1.6 NAFTE 2012

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.6 NAFTE MANUAL 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 NAFTE 2007

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione