Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Tiranë

Aerostar , 9
B-Max , 22
Bronco , 1
Capri , 2
C-Max , 1036
Cougar , 4
Courier , 16
Crown , 1
Econoline , 13
Econovan , 3
EcoSport , 13
Edge , 8
Escape , 27
Escort , 75
Excursion , 10
Explorer , 34
F 150 , 13
F 250 , 6
F 350 , 4
Fairlane , 1
Falcon , 3
Fiesta , 4129
Flex , 4
Focus , 6101
Fusion , 843
Galaxy , 652
GT , 1
Ka , 298
Kuga , 264
Maverick , 45
Mercury , 3
Mondeo , 930
Mustang , 76
Probe , 1
Puma , 18
Ranger , 62
Raptor , 2
Sierra , 1
S-Max , 116
Sportka , 1
Streetka , 4
Taunus , 1
Taurus , 3
Tourneo , 76
Transit , 364
Windstar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:39
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta ����

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga ����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 13:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2013 - FORD FOCUS 2.0 TDCI - AUTOMAT

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:16
Linku:
Makina , Tiranë

Ford fusion 2007 1.4 naft manual

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:42 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2009 ZVICRA ME DOGAN

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 euro

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga nafte

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Ford B-Max 1.5 nafte

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Kamjoncine

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:39 Dyqani Makina , Tiranë

Autoveture

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:38 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet FORD FOCUS nafte 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 Makina , Tiranë

Furgon 9 vendsh me qera Rinas/ Van for rent/ Furgon me qera

70 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:35 Makina , Tiranë

Furgon me qera 9 vendesh/ 9 seater/van for Rent/ rent a car/

70 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:28
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:24 Makina , Tiranë

Ford Kuga

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6d 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus 1.8 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

Ford Okazion !

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION ford focus naft 1.8 2007 manual me dogan 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 TDCI

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Ford kuga Automat����naft

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Ford focus 1.6 naft viti 2010 gjendje perfekte

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Ford focus titanium 1.6 naft viti fundi 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

2008 ���� Ford Fiesta 1.6 nafte ardhur nga Zvicra me dogane

3 050 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

Ford mondeo

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

FORD MONDEO 2.0 NAFT AUTOMAT VITI 2008

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2.0 NAFT 4x4 2013 FULL OPSION ��OKAZION��

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

FORD MONDEO 2.0 NAFT AUTOMATIK 2009 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Ford kuga okazion

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

OKAZION ford focus naft 1.8 2007 manual me dogan 0693585393

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 SUPER GJENDJE

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:03 Makina , Tiranë

Ford c max full panoramik disel manual 6+R nga zvicra

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

TAKSI PLUG-IN & HYBRID EURO 6 ME KARIKIM 220V

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:02 Makina , Tiranë

Ford Kuga

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:00 Makina , Tiranë

FORD KUGA TITANIUM-2.0dizel

12 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta 1.5 Diesel-2014-LETRA PAGUARA-SUPER EKONOMIK

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

Ford Kuga Individual 2.0 TDCI Full Option

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:57 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus 1.6 benzine/gaz manuale viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Tiranë

FORD KUGA AUTOMATIK VITI 2012 NAFTE

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:56 Makina , Tiranë

Ford fusion 1.4 benzin kambio automatike

3 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Ford C-Max 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:54 Makina , Tiranë

Ford Kuga

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:53 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOKUS 1.8 NAFTE EKONOMIKE FULL OPSIONE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:50 Makina , Tiranë

SHITET FORD S MAX

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 naftë automat viti 2012

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

Ford Fiesta-1.5 Diesel-2014-MANUAL-SUPER EKONOMIK

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 Dyqani Makina , Tiranë

Ford fiesta Automatike����

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:46 Makina , Tiranë

❌FORD KUGA TITANIUM❌

13 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Makina , Tiranë

Ford

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:40 Dyqani Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 15 Euro Dita

15 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Fiesta 1.4 Tdci Diesel / Manuale 2008

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Ford Focus 1.8 Tdci Diesel / Manuale

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione