Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina ne shitje sot - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 36
BMW , 16
Ford , 16
Toyota , 9
Fiat , 9
Smart , 9
Porsche , 8
Opel , 7
Nissan , 4
Citroën , 3
Peugeot , 3
Renault , 3
Škoda , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Isuzu , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina ne shitje sot,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina ne shitje sot Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:13 Makina , Tiranë

FUORISTRAD DODGE VOLSVAGEN AUTOMAT VITI 2010 NAFTE

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:34 Makina , Tiranë

BMW 2008 E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA FULLLLLLLLLLLLL

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Makina , Tiranë

PORCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ VITI 2005

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:08 Makina , Tiranë

BMW 120 NAFT VITI 2006 GJENDJE 10/10

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 Makina , Tiranë

Benz evo 280 v6 super gjendje kamjo 7g+cs viti 2008

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:50 Makina , Tiranë

Vetem sot 6800 € !

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:11 Makina , Tiranë

BMW 2009 VITI BENZIN GAZ E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA VITI 2009

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Makina , Tiranë

Benz evo 280 naft v6 kamjo 7g full 2008 letra te paguara sot

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 11:01 Makina , Tiranë

Okazion Shitet B-Class, Viti 2012,Automatik, 1.8 Nafte.

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 03:16 Makina , Tiranë

Sel 560

26 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 13:18 Makina , Tiranë

OKAZION AUDÌ A6 2.5 TDI QUATTRO KAMIO AUTOMATIKIKE

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:53 Makina , Tiranë

Citroen C3 1.4 Diesel 2007 Manuale

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 05:39 Makina , Tiranë

Okazion

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 09:33 Makina , Tiranë

OKAZION

13 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 10:35 Makina , Tiranë

Sllon kupe cl

25 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 18:11 Makina , Tiranë

Ford Fokus

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 21:18 Makina , Tiranë

OKAZIOOOOON!!!! AUDI A3 2.0 NAFTE-AUTOMAT-NAVI-FULL

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Maj 11:25 Makina , Tiranë

Ford Focus Titanium

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 17:30 Makina , Tiranë

Ford focus titanium 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 14:32 Makina , Tiranë

OKazion vetem per sot Golf 6 Gti

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:23 Makina , Tiranë

E Class w212

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Pri 17:25 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 12:52 Makina , Tiranë

Okazion vetem sot

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 14:11 Makina , Tiranë

SHITET Mercedes-Benz C220 BLUETEC 107000KM

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 11:38 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 T CDI

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:16 Makina , Tiranë

Isuzu. D.max super gjendje.

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 17:46 Makina , Tiranë

����SHITET E-CLASS EVO����

8 299 EUR

25 Jan 12:15 Makina , Tiranë

❌❌SHITET E CLASS EVO

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 20:40 Makina , Tiranë

AUDI A3 AUTOMAT���� SAPO TARGUAR

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:57 Makina , Tiranë

Okazion per sot. Shitet audi q7

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:03 Makina , Tiranë

Super smart

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 03:58 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punton

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Jan 08:29 Makina , Tiranë

Super smart

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 16:44 Makina , Tiranë

FORD 2012 KUGA OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 15:38 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto

5 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Dhj 17:45 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik

2 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 16:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 CDI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 12:50 Makina , Tiranë

Okazion

500 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 13:07 Makina , Tiranë

Makin shitet

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 12:05 Makina , Tiranë

Okazion vetem Sot .Shitet Golf 5 gtd Automat 2007

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 11:15 Makina , Tiranë

shitet c180 benzin 2010

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Tet 10:57 Makina , Tiranë

Okazion vetem Sot 3999€

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 00:23 Makina , Tiranë

BMW 200 naft

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Sht 15:12 Makina , Tiranë

Shitet ford focus 1.6 tdci cmim okazion 2000€ i disk

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 16:59 Makina , Tiranë

Okazion - Mercedes E200 CDI - 2000 - Automatic

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 19:13 Makina , Tiranë

Okazion +++ Shitet E - Class 270 look EVO

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 13:49 Makina , Tiranë

U SHOT FLM MERR JEPPPPPPPP AUDI A 4 BENZIN GAZ STAGG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 12:55 Makina , Tiranë

mercedes c klas 220

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina ne shitje sot | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione