Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

te - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 45731
VW Volkswagen , 27863
Audi , 12209
Ford , 11795
BMW , 8869
Opel , 6190
Toyota , 5171
Fiat , 4702
Renault , 4094
Peugeot , 3247
Smart , 3062
Land Rover , 2213
Citroën , 2201
Nissan , 1883
Volvo , 1504
Seat , 1442
Hyundai , 1204
Alfa Romeo , 995
Škoda , 978
Mitsubishi , 930
Porsche , 749
Lancia , 656
MINI , 596
Chevrolet , 527
Jeep , 504
Kia , 503
Mazda , 498
Jaguar , 398
Chrysler , 348
Suzuki , 348
Honda , 337
Rover , 223
Daewoo , 136
Ssangyong , 133
Saab , 123
Dodge , 113
Dacia , 104
Acura , 88
Subaru , 63
Daihatsu , 61
Cadillac , 60
Tata , 54
Hummer , 52
Aixam , 42
Lincoln , 40
GMC , 32
Lexus , 32
Maserati , 29
Infiniti , 29
Piaggio , 29
Ferrari , 27
Isuzu , 26
MG , 25
Great Wall , 19
Buick , 17
Bentley , 17
Alpina , 16
BAIC , 12
Bugatti , 8
Yugo , 8
UAZ , 8
Zastava , 6
TVR , 5
Corvette , 4
Lifan , 4
Lada , 3
Wartburg , 3
Wiesmann , 3
Tesla , 3
Artega , 3
KTM , 3
Spyker , 2
DeTomaso , 2
Ligier , 2
Proton , 2
NSU , 2
Grecav , 2
Pontiac , 2
Trabant , 2
Lotus , 1
Talbot , 1
Morgan , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe te,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj te Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:31
Linku:
Makina , Tiranë

✅OKAZION✅BMW GT530

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet E-class 220d 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet golf 6

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 10:06
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz V 250 Luxury ����

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:10 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:10 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT MANUAL 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:10 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2013 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:10 Makina , Tiranë

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFT 4X4 AUTOMAT 2009

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:10 Makina , Tiranë

SUZUKI LIANA 1.6 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

Benz ML Viti 2011 Nafte

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

Audi Q7 Viti 2010 Nafte Panoramik

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

Polo 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

TOYOTA RAV4 2014

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

FORD KUGA 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

Fiat Freemont 2.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

ML 350 Bluetek mundesi ndrrimi

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:04 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:01 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:01 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Ford Kuga Okazion!!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Volvo V40 2016/Nafte/Manual 0692724852/Nderrohet

12 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2013,automat,2.0 Tdi, navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Pasat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI,navi, 14500 euro

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 CDi Automatic Portobagazh

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:58 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C180 Kompressor Benzine-Gaz

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, automat, 1.6 nafte, 14700 €

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,15500 €

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Tiguan 4Motion viti 2013 full option,automat,2.0 Tdi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panorama,1.6 nafte,automat,navi, 15000 €

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 15000 euro

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

E Class Facelift 2014 full option, automat, 220 cdi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 tdci, navi, 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 14500 €

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:55 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik,full,automat,1.6 nafte,15300 €

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:55 Dyqani Makina , Tiranë

Feista super gjendje 1.4 benzin gaz origjinal

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:55 Dyqani Makina , Tiranë

Ford fiesta 1,6 diezel motorr econetic super ekonomik

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

Chevrolet Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

fuoristrade Benz ML 270 Cdi viti 2003, automat, 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,15500 €

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

E Class Facelift 2014 full option, automat, 220 cdi, 15500 €

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

Ford Focus 2013 full option. 2.0 tdci, navi. 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

Nissan Qashqai 2015 full option, automat, 1.6 nafte, 14700 €

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 06:52 Makina , Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2016,automat,2.0 Tdi, navi,15500 €

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:46 Makina , Tiranë

WV Golf 5 vit 2006 1.9 naft kamje automat 253245 kilometr

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:46 Makina , Tiranë

Audi A3 1.6 naft viti 2011 kamje Automat 221345 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:46 Makina , Tiranë

Audi a3 1.9 automat vit 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 Makina , Tiranë

VW jetta 2.0 naft vit 2006 kamje automat 196789 kilometa

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:43 Makina , Tiranë

VW Golf plus 1.9 naft vit 2008 kamje automat 247689 kilometr

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:43 Makina , Tiranë

WV Golfi plus vit 2005 kilom 245678 kamje automat1.9 nafta

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj te | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione