Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

C220 - Makina Të gjitha në Fier

Audi , 13
Ford , 4
Citroën , 3
BMW , 2
Honda , 2
Peugeot , 2
Hyundai , 1
Lancia , 1
Opel , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C220,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj C220 Të gjitha | Makina | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

C220 Blutec Amg Line Full Panoram Distronic Super Gjendje

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE FACELIFT FULL

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

���� Mercedes-Benz C220 CDI Avantgarde 2009 ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes-Benz C220 CDI AMG LINE Night Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:38 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

30 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:35 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C 220

22 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:53 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Fier

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 TURBO FULL BLACK MAT 4X4

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:49 Makina  ·  Peugeot  ·  407  ·  Fier

���� PEUGEOT 407 AUTOMAT SENSOR PARKIMI PEZHO

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

���� Mercedes Benz w204 AUTOMAT C klass C180 Kompresor

68 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fier

C 250 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 14:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN 2011 FULL OPSION

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN+GAZ 2011 FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

ML 350 NAFT 2015 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Shitet Mercedes Benz C220 4700Euro

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:13 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:08 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fier

PASSAT JETTA 2.0 NAFT 2013 FULL OPSION

6 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Fier

S 550 BENZIN AMG 2015 SUPER FULL OPSION

37 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 230  ·  Fier

C 230 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 NAFT 2010 FULL OPSION

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:54 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fier

TRANSPORTER 1.9 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Fier

BMW 328 BENZIN 2013 FULL OPSION

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:48 Makina  ·  Lancia  ·  Delta  ·  Fier

LANCIA DELTA 1.4 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

5 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Fier

E 350 BENZIN 2013 FULL OPSION

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:46 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Fier

TOYOTA FJ CRUISER 4.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

E 250 NAFT 2016 GJENDJE PERFEKTE

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

Mercedes Benz C220 Automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:20 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

Mercedes Benz C220 ����

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:18 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

AUDI A8 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:15 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Fier

AUDI S3 2.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:15 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fier

TIGUAN 2.0 BENZIN 2013 FULL OPSION

8 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:14 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Fier

SANTAFE 2.0 NAFT 2014 GJENDJE PERFEKTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:14 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:13 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Fier

AUDI SQ5 FABRIKE 3.0 BENZIN 2016 FULL OPSION

17 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:12 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

����AUDI A6 3.0 NAFT 2012 FULL OPSION

11 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Fier

C 300 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:04 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fier

CLS 250��2014 full opsion

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:55 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Fier

Range Rover 2014��3.0 nafte

26 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fier

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 AVANGARDE ZVICRA CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 04:08 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

E 220 NAFT 2013 SUPER GJENDJE

10 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 18:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ C220

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
19 Maj 17:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

SHITET MERCEDES BENZ C220

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
18 Maj 13:09 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Fier

AUDI A6 3.0 BENZIN 2012 FULL OPSION

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Fier

G 63 AMG 2023 (5400 KM) FULL OPSION

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 13:06 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fier

CADDY MAX 1.9 NAFT 2007 GJENDJE PERFEKTE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Fier

GL 350 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:55 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fier

C 200 BENZIN 2007 SUPER GJENDJE

4 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fier

MERCEDES BENZ C220 FULL

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C220 | Të gjitha | Makina | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

C220 C220 c220 C220 C220 C220 c220 C220 C220 C220

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione