Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Citroen - Makina Të gjitha në Elbasan

Citroën , 365
Audi , 64
BMW , 18
Toyota , 7
Fiat , 4
Ford , 4
Opel , 3
Porsche , 2
Jaguar , 1
Nissan , 1
Saab , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Zastava , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Citroen,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Citroen Të gjitha | Makina | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:55 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

GOLF 7 GTD FULL OPTION ���� Mundesi Nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:00 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

X5 2013 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  R 320  ·  Elbasan

R Class 320 CDI NDERROHET����

5 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:06 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel 1500 euro

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Elbasan

Mercedes Benz E250

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 Makina  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Elbasan

Shitet citroen saxo 1.5 diesel me letra 2024

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat 2011

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Shitet bagazhiar ne gjendje te mire me te gjitha aksesoret

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:06 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shiten Disqe + Goma 225 /45 /R17 AMG Origjinal Dy te gjere

440 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:05 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volkswagen Golf 6 GTD 2.0 TDI Automat 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:52 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d M5.0d look origjinal panoram full m ndrrimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:52 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options m ndrrimi

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E 350 bluefficent Coupe panoram amg packet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:51 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Elbasan

Audi S3 fabrike 310hp 100 mij klm origjinale m ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:51 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Yaris viti 2010 1.33

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:41 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

����Toyota yaris 1.4 nafte����

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz 204 C 220 CDI AMG LINE 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:16 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 6 2.5 Benzin Gas 2011 Automat 7700€

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:11 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C300 Benzin Gas

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:38 Makina  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Elbasan

Mitsubish Pajero 3.2 Nafte ( Pa Taks Lluksi)

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:14 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Golf 2013��2.0 nafte full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:22 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi Q3 okazion

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:21 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Audi q3 okazion

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 12:57 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Okazion Toyota Yaris 1.4

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Pri 11:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Elbasan

⭐️Okazion⭐️ Shitet Mercedes Benz C class.

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 63 AMG  ·  Elbasan

C 6.3 AMG 2011 FULL OPSION

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 23:02 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota yaris 1.33 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 10:59 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C1  ·  Elbasan

Citroen c1

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
21 Pri 10:49 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Citroen C4 2007 benzin-gaz

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 08:54 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 250  ·  Elbasan

CLS 250��2014 full

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 10:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Elbasan

Mercedes

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 08:46 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Elbasan

SHITET CITROEN C3 ( picasso )

4 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
18 Pri 08:43 Auto sallon Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Elbasan

SHITET CITROEN PICASSO C3

4 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
17 Pri 14:06 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Elbasan

Okazion Audi Q3 ����

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
16 Pri 07:53 Makina  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Elbasan

Citroen jampy

5 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 21:55 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Citohen C4 (1.6)Nafte

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 08:32 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Okazion citroen c4 automat

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Pri 23:47 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Elbasan

Shitet Audi Q7 3.0 TDI okazion

17 000 EUR

08 Pri 10:02 Makina  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Elbasan

Citroen C-4 Grand-Picaso Automat Full 4000€

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 20:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Tiguan 2.0 nafte automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 12:36 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Elbasan

Citroen 1.6Gaz Benzin 2005

1 800 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 12:34 Makina  ·  Citroën  ·  C4  ·  Elbasan

Citroen C4

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 00:19 Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

Bmw X6 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volkswagen Golf 7 1.6 Naft 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 17:25 Makina  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Elbasan

Shitet citroen c4 grand picasso

9 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 12:17 Makina  ·  Citroën  ·  Xsara Picasso  ·  Elbasan

OKAZIOON CITROEN XSARA 2004

1 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Citroen | Të gjitha | Makina | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione