Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Qashqai - Makina Të gjitha në Durrës

Nissan , 338
Ford , 27
Audi , 19
Toyota , 6
Opel , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Peugeot , 2
Volvo , 2
BMW , 1
Citroën , 1
Fiat , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Kia , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Rover , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Smart , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qashqai,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Qashqai Të gjitha | Makina | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan qashqai

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 16:15 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi a3 S,line automat

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan qashqai

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:06 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover��2014 sport

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

Audi a3 S,line��2014

12 190 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:16 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Qashqai 4x4 Automat lekure panorame 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:41 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan Qashqai����Panorame,Automat 6G,4x4,Nafte 2.0����

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 automat 2009 super

8 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 14:25 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 14:09 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISAN QASHQAI VITI 2011 (Kontaktin Tek Pershkrimi)

7 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 1.6 diesel viti 2014

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Cady

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

A3 S-LINE

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan AUTOMAT

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Durrës

A-clas AUTOMAT

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V Benxin-Gaz

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:12 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Durrës

Toyota auris 1.4 nafte 2009 cmimi okazion

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:08 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Durrës

AUDI Q8 3.0 BENZIN 2020 FULL OPSION

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:08 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 2.0 dCI 4X4

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:00 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT 4X4 VITI:2013 ��������

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Durrës

FORD RANGER 2.2 NAFT 2013 235.000 KM����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

Nissan Qashqai +2 (full panoram)

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 2.0 diesel automatik swiss auto

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 11:33 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Shitet Nissan Qashqai Super Gjendje

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 10:48 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai 2.0 Naft Automat 2012 Panoram Full

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

����Nissan Qashqai 2.0 Diesel Automatic����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:08 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

����Nissan Qashqai 2.0 Diesel Automatic����

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Okazion Vw Golf 2.5 Automat Benzine

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !!! Cls 55 4Matic Bi Turbo

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Okazion !! A6 3.0 TFSI 333Hp

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Cls 550 4Matic ///Amg

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 55 AMG  ·  Durrës

Okazion !! Ml550 4Matic ///AMG Line Fabrike

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:30 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nisan qashqai

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 5 1.9 nafte 2005 letra tpreme nderrohet

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 08:20 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 automat 2006

5 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy 1.9 6 marshe 2009 super gjendje nderrohet

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:18 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte 2010 7 vende nderrohet

8 111 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

E CLASS 220 NAFT(EVO) AUTOMATIKE 228.000 KM��������

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:14 Makina  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Durrës

MITSUBISHI L200 2.5 NAFT VITI:2012 SAPOARDHUR��������

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:59 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Mund të Nderrohet*Nisan Qashqai 2011*Gaz & Benzine 1.6 *

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Makina  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Durrës

Opel Mokka 1.7 Automat

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:18 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI +2 1.5 NAFT PANORAM FUNDI 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI -2.0 naft-Manuale

6 890 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai-2.0 Nafte - Kambio automatike

7 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:21 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai OKAZION

12 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 18:03 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

Nissan Qashqai•Viti 2014•1.6 Naft•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:55 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

NISSAN QASHQAI 2011-1.5 naft

6 790 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:35 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Durrës

Okazion !!! RR Evoque Benzin Gaz

18 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:18 Makina  ·  Isuzu  ·  D-Max  ·  Durrës

ISUZU D-MAX 2.5 NAFT VITI:2012 115.000 KM��������

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qashqai | Të gjitha | Makina | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione