Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Nissan primera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan primera,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Nissan primera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:07
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ w212 E CLASS E350 212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
22 Qer 23:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:50 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

12 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Durrës

Pasat cc R Line 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:35 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 look M 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:34 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2008 AUTOMAT !!

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:32 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta 2008 AUTOMAT !!

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:04 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0Tdi 2014

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Seria 7 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:17 Makina  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Durrës

Shitet Fiat Panda viti 2009 i sapo ardhur nga Gjermania����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

Shitet E Class w211 ������������

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:17 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Shitet Golf 6 Gaz-Benzin i sapo ardh nga Gjermania ��������

6 599 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 viti 2007 i sapo ardh nga Gjermania

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

A3 S-LINE

9 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V Benxin-Gaz

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Yaris AUTOMAT

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Cady

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

Tiguan AUTOMAT

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:29 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 2.0 Diezel Me letra per 12 muaj !

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:28 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 4.2 Nafte Matrix 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Bmw 730 xd 3.0 Diezel Viti 2015 Look 2021

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:23 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Durrës

�� Mecedes Benz A clas Automatik��

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne 3.6 benzine 2011

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:22 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalada Benzin Gaz Look 2013

16 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:22 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne Turbo ����

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:20 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 Diezel

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:20 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Durrës

Bmw X5 Facelift 2011

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:19 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250. 1993 Automatik

5 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:19 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Hyundai Santa Fe 2.0 nafte 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:18 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 Sline

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:18 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:18 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Durrës

Range Rover Vogue Autobiography

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

Audi A7 3.0 nafte me dogane , Sapo ardhur nga gjermania !

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:14 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

Mini Cooper CountryMan SD ardhur nga gjermania

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 13:14 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Durrës

Mercedes Benz E550 Amg

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Durrës

TOURAN I SAPO ARDHUR

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Jepet ne Qera Ambient Biznesi 4 Rruget Shijak

1 000 EUR / muaj

Sot 11:40 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Durrës

Shitet Ambient biznesi Muzeumi Durres

79 000 EUR

Sot 11:40 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazhi ilira, Durres

94 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 11:40 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartamenti 2+1 Gjiri Lalzit Lura 1

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:40 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Qera Ambent Bizensi per Estetik Durres .

500 EUR / muaj

Sot 11:40 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Papafingo 3+2+2+2 Plepa Durres

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:39 Apartamente  ·  Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Plazhi Ilira, Durres.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:39 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Okazion Jepet me qera Kapanon Fllake Durres

2 000 EUR / muaj

Sot 11:39 Apartamente  ·  Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Pamje deti shkembi kavajes

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 11:39 Vila  ·  Durrës

Shitet Vile Individuale + Pishine Gjiri i Lalzit Durres

1 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan primera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione