Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina elektrike - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 4060
VW Volkswagen , 1992
Audi , 1599
BMW , 734
Ford , 516
Toyota , 466
Land Rover , 295
Volvo , 268
Opel , 228
Hyundai , 192
Nissan , 158
Fiat , 155
Peugeot , 139
Renault , 119
Citroën , 117
Porsche , 106
Seat , 56
Jeep , 51
Smart , 48
Jaguar , 38
Alfa Romeo , 37
Chevrolet , 32
Škoda , 31
Mitsubishi , 31
Lancia , 29
Honda , 27
Kia , 26
Mazda , 25
Chrysler , 21
Dodge , 21
Ssangyong , 15
Suzuki , 12
Rover , 10
Saab , 9
MINI , 8
Dacia , 5
Lexus , 5
BAIC , 4
Cadillac , 4
Subaru , 4
Zastava , 3
Infiniti , 3
Daihatsu , 3
Wartburg , 2
Hummer , 2
Tesla , 2
Acura , 2
Aixam , 2
Maserati , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
MG , 1
GMC , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina elektrike,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makina elektrike Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:09
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

����Mercedes C180 Benzine Kompressor Automat����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52
Linku:
Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

‼️OKAZION‼️Hyundai Tucson Viti 2017 Nafte 1.7

14 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:52
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

SUPER OKAZION E CLASS 2017 220D / ME NDERRIM KA CMIM TJETER

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
13 Qer 15:14
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 6 Variant Sport 2.0 TDI 140HP

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 2019 S-Line

34 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:14 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

17 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:14 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:14 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:10 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Tiranë

Volkswagen E-Golf 2017 100% elektrik

14 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:09 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 55 AMG  ·  Tiranë

CLS 550 V8 BITURBO

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 21:09 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 1.4 D4D Nafte

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:09 Makina  ·  Suzuki  ·  Kizashi  ·  Tiranë

Suzuki Kizashi 2.4.Benzin-Gaz.Automat.2011 ����

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:01 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

Hyundai

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:01 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

PORSCHE 4.5 BENZIN GAZ B R C OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNN

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:58 Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

OKAZION AUDI Q3 PAK DIT

14 440 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 35 TDI S-LINE VITI 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Jeep  ·  Grand Cherokee  ·  Tiranë

Jeep Grand Cherokee 3.6 Benzine/Gaz Overland SRT

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E220 CDI AMG - LINE

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range rover vogue sdv8 4.4 Autobiography

36 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 2.0d R-Dynamic HSE Black & White

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Tiranë

Range Rover Vogue 4.4 SDV8 Autobiography Black

19 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:53 Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

Jaguar F-Pace 2.0d R-Sport AWD 2018

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Tiranë

Tuarg

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:49 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche cayene

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Discovery

34 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:43 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HHYUNDAI SANTAFE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:43 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:33 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Tiranë

�� VOLVO S60 D2 2015 ��

1 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:31 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.0i x-drive benzin/gaz

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 20:31 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

SANTA FE FULL PANORAMA - 2013

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E CLASS 2014 LOOK AMG - 121.000 KM

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:31 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 D - OKAZION

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:31 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSVAGEN TIGUAN TDI - OKAZIONN

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:28 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

BMW X5 M 2011 - UNIKE

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:27
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Sonata  ·  Tiranë

�� 2014 - Hyundai Sonata LPI

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Jetta 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 40 TDI S Line

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Velar  ·  Tiranë

Range Rover Velar 3.0 HSE

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:26 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 S LINE

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23 Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Tiranë

Shitet BMW 118d

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Tucson 2016

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

Bmw seria 3 320d luxury version

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

��Shitet Okazion�� Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

26 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:21 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

��Shitet Okazion�� Range Rover Sport 3.0 Diesel Full Option

27 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 20:21 Makina  ·  BMW  ·  X5 M  ·  Tiranë

��Shitet Okazion�� BMW x5 M-50 D Performance 3.0 Diesel Full

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 20:21 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

�� Shitet Okazion�� C Class 200 Cdi Diesel Automat 7G

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Sot 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

�� SHITET �� Vw Touran 1.9 Tdi Diesel Manuale 6+R Vendi 4+1

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 20:21 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

�� SHITET �� Golf 6 1.6 Tdi Diesel Automat BlueMotion

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina elektrike | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione