Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma te reja - Makina Të gjitha në Shqipëria

Mercedes-Benz , 22986
VW Volkswagen , 11290
Audi , 6203
Ford , 4785
BMW , 3907
Opel , 2354
Toyota , 2283
Fiat , 1890
Land Rover , 1132
Renault , 1024
Peugeot , 853
Smart , 816
Nissan , 779
Volvo , 710
Citroën , 595
Hyundai , 558
Mitsubishi , 513
Seat , 452
Porsche , 355
Škoda , 305
Alfa Romeo , 267
Jeep , 256
Lancia , 216
MINI , 196
Suzuki , 175
Kia , 166
Chevrolet , 166
Mazda , 160
Honda , 137
Jaguar , 135
Chrysler , 80
Ssangyong , 68
Rover , 50
Dodge , 47
Acura , 40
Daewoo , 40
Daihatsu , 37
Aixam , 34
Subaru , 30
Saab , 28
Dacia , 20
Hummer , 18
Lincoln , 18
Isuzu , 14
Cadillac , 14
GMC , 12
Infiniti , 11
MG , 9
Lexus , 8
Maserati , 5
Piaggio , 5
Tata , 5
KTM , 5
BAIC , 4
Buick , 4
Artega , 4
Pontiac , 4
TVR , 3
Alpina , 3
Yugo , 3
Bentley , 3
Ferrari , 3
Lifan , 2
Lada , 1
Lotus , 1
NSU , 1
Grecav , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma te reja,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma te reja Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:35
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Tiranë

RAV 4 AUTOMAT 2009 2.2 NAFTE

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:59
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Lezhë

Shitet Cls 350 Nafte����

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:48
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TSI

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Shitet E250 4Matic

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47 Auto sallon Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Durrës

Santa fe full option benzin gaz automat

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:47 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Alhambra  ·  Tiranë

SEAT 4X4 ACTIVE 1.9 NAFT 2009 ZVICRA

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 2008 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Pogradec

AUDI A8 300TD 2012 EUROPE GJERMANIJE PERFEKT OKAZIONNNN

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:45 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

���� BMW 528 BENZIN 2012 ZVICRA ME DOGAN

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S Class Lorinser Lungo

20 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2015 Audi A3 2.0 Tdi

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43
Linku:
Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne S ���� OKAZION

23 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fier

Mercedes benz E220

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:42 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Durrës

Corrolla Automatike 1.4 nafte 137.000 km

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2011 Mercedes Benz E350 Diesel PANORAMIC

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 50TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2010Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2011 Mercedes-Benz C300

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET OKAZION 2012 Mercedes Benz E350 Diesel ⁣

12 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Shitet OKAZION 2009 Mercedes-Benz C300

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:42
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

OKAZION SHITET 2013 VW Golf 6 MOTOR 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pogradec

M.B.EVO 220TD AUTOMAT 2009 ME DOGAN GJERMANIJE

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A3 PREMIUM PLUS (S LINE) - 2016

12 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:40 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan Premium

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:40 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUTO BABOS - Audi A8 PREMIUM PLUS - 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:40 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

BENZ 350 BENZIN GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNN

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6  ·  Elbasan

�� Bmw X6 ��

33 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

KUJDES... OKAZION...

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:38
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

MERCEDES BENZ C300 \\\Amg LINE 4matic 2016

17 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:37
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Vlorë

▶ SHITET AUDI A6

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:37 Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Kia Mohave e para në Shqipëri 2020

39 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 21:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

S CLASS 350 OKAZION

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 21:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C300 4Matic 2010

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 GERMANY ���� LOOK AMG

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:36 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tiranë

VW Passat Higline 2021 Shitet/Nderrohet.

19 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:34
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 AMG LINE 2016 (full panoram 360 kamera)

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Makina  ·  Mazda  ·  Mazda5  ·  Shkodër

MAZDA 5 OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI 2.0 BENZIN GAZ FUNDI 2008 PANORAM

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

SHITET VOLVO XC60 2.4 NAFT 4X4 FUNDI 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Makina  ·  Honda  ·  CR-V  ·  Durrës

SHITET HONDA CR-V 2.2 NAFT 4X4 FUNDI 2009

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:34 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

Opel corsa 1.2 benzin Automat 2008 113 mij km

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:34 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai+2  ·  Durrës

SHITET NISAN QASHQAI +2 1.5 NAFT PANORAM FUNDI 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:33 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GKl220 cdi vit 210 km 148000

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:32 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Durrës

Mercedes Benz E250Cdi 4Matic 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:32 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Durrës

Citroen C3 1.4 naft Automat sapoardhur

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Elbasan

Mersedes benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:31 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Vlorë

Audi A8 2015 Full Options

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fier

Okazion E-klas 250

13 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma te reja | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione