Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Benz benz 220 | Tiranë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz benz 220,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz benz 220 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:59
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:49
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz W203

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class Avantgarde 220CDI (w204) 2007 Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:48
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:22 Makina , Tiranë

✅✅✅��C-class 220 Super gjendje�� ✅✅✅

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:16 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:32 Makina , Tiranë

Shitet okazion mercedez benz e cclas evo automat 220 2009

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

A-CLASS LIMITED EDITION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

VW Polo Bluemotion 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Audi A5 SPORT-LINE 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

Audi A4 Automat 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C220 CDI Full Opsion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:25 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

MB ML 350-2012

18 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:24 Makina , Tiranë

MB B 200-2013-

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE SPORT EVO SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 Makina , Tiranë

Pasat cc shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

�� SHITET �� C Class 220 Evo Cdi Diesel / Automat

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

�� SHITET �� Sprinter 313 Cdi 2.2 Diesel / Manual / 2014

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S500 L

13 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLK

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Automat

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 2005 Autoamt

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:43 Makina , Tiranë

Audi Q3 45tfsi premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

E CLASS-280 ,AUTOMAT,2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:25 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class

7 700 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48
Linku:
Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:32 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E320CDI AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz benz 220 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione