Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Disqe - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kavajë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Disqe,kategori,ose lokacione Kavajë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Disqe Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavajë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Qer 09:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Kavajë

VW GOLF 6 PLUS 1.4 BENZINE AUTOMAT

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 12:32
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  118  ·  Kavajë

BMW 118D SPORT AUTOMAT 2012 ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar

Sot 15:59 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe audi origjinal nr 19

Sot 15:57 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

2 Disqe Audi nr17

Sot 15:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Benzi origjinal 1 i salduar

Sot 15:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

disqe AUDI origjinal nr19

Sot 15:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Benzi ML origjinal 18

Sot 15:56 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

disqe AUDI origjinal nr16

Sot 15:53 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Bmw origjinal nr17

Sot 15:53 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe bmw origjinal nr17

Sot 15:52 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Dosqe renault origjinal nr16

Sot 15:51 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Bmw origjinal nr18

Sot 15:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

disqe BMW origjinal nr18

Sot 15:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe AUDI origjinal nr18

Sot 15:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe benz origjinal nr17

Sot 15:49 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Audi nr18 origjinal

Sot 15:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe BMW origjinal nr17

Sot 15:46 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Fordi origjinal nr17

Sot 15:45 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Benzi Glc origjinal nr19

Sot 15:33 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe bmw origjinal nr19

Sot 15:33 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe benzi CLS origjinal nr18

Sot 15:33 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

disqe CHEVROLET origjinal nr17

Sot 15:31 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe benzi origjinal nr16

Sot 15:31 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Universal nr17 origjinal

Sot 15:30 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Benzi origjinal nr16

Sot 15:29 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

2 Disqe Benzi origjinal nr 17

Sot 15:29 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

3 Disqe Golf 6 //2 te zi /1 gri

Sot 15:29 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

3 Disqe Benzi orgjinal nr17

Sot 15:29 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Benzi ML origjinal nr18

Sot 15:29 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe Universal origjinal nr17

Sot 15:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe AUDI origjinal nr19

Sot 15:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe LandRover origjinal nr17

Sot 15:25 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe BMW origjinal nr17

Sot 15:22 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Kavajë

Disqe AUDI origjinal nr17

Sot 12:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Kavajë

Jetta

7 399 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:16 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kavajë

OKAZION !! GOLF 7 NAFTE 2.0 AUTOMAT 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Disqe | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Kavajë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Disqe në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 17 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 16 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • disqe bmw në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe audi në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 16 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe bmw në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • Disqe 18 në kategorinë Pjesë këmbimi
  • Disqe 15 në kategorinë Goma dhe Bandazhe
  • disqe në kategorinë Goma dhe Bandazhe

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione