Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford mustang - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford mustang,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford mustang Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:01
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 700 EUR

21 Pri 14:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

SHITET MERCEDES BENZ 212 E CLASS E350 W212 AMG PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford c max 2009����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:08 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:14 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:41 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO TARGUAR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.6 NAFTE VITI 2012 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2008 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 280 BENZIN-GAZ VITI 2007 IMPIANT PRINS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Durrës

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO 8G VITI 2013 SUPER FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW-GOLF 5 2.0 NAFTE VITI 2007 “AUTOMAT”. SPORT GTD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ C-220 CDI “AVANTGARDE” VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Durrës

VW-TIGUAN 2.0 BLUEMATION VITI 2013 135-mij KM FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:59 Makina  ·  Volvo  ·  S80  ·  Durrës

VOLVO S80 2.0 NAFTE VITI 2013 SUPER FULL OPTION SAPO TARGUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

VW-PASSAT 2.0 NAFTE AUTOMAT F1 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Durrës

MERCEDES-BENZ E-CLASS 220 BLUETEC 9G VITI 2015 FULL OPTION

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:47 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Durrës

Glk 220 Nafte

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:36 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Durrës

Toyota Yaris

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

Shitet Caddy Max viti 2010 i sapo ardhur nga Gjermania

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Makina  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Durrës

Shitet Jepp Compass viti 2008 me dogane te paguar

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class viti2007 Automat Full Opsion ardh ng Gjermani

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Durrës

Shitet C Class w203 AUTOMAT viti 2007 i ardh nga Gjermania

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Durrës

C class 204

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:15 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

AUDI A8L

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

A6 3.0 Supercharger

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 Apartamente  ·  Durrës

APARTAMENT ME QERA - ZONA PLEPAVE DURRES

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:01 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Durrës

Volkswagen passat cc 2013

7 700 EUR

Dje 18:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

w203 automat 220 evo

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 18:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Durrës

E class evo

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 16:59 Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Durrës

TAPETE MAKINASH (RROBE) AUTO NERJON 1

Dje 16:59 Makina  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Durrës

❇️FIAT BRAVO 1.4 BENZIN GAZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:59 Makina  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Durrës

❇️OPEL CORSA 1.4 BENZIN 2010 ❇️

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:58 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Durrës

❇️ BMW SERIA 5 BENZIN GAZ AUTOMAT-MUNDESI NDERRIMI ❇️

5 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:58 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Durrës

❇️ E CLAS 350 BENZINE-OKAZIOOON❇️

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:39 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Durrës

ford kuga motorr kambio garanci Automat

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Dje 16:36 Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Durrës

Disqe Goma Dimri Bmw 245/50R18

400 EUR

Dje 15:59 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne GTS ����Zvicra����

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Durrës

Audi S8 Fabrike

27 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:59 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 2.7 nafte viti 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Durrës

����Ford c max 2009����

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Durrës

VW SHARAN 1.8T AUTOMAT 2006

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

����Caddy Maxi 2008����

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport Supercharged 2013

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Durrës

Bmw 730d full option 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

Volkswagen Passat 2.0 diezel 2015

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Durrës

Range Rover Sport 3.0 diezel Sapo ardhur nga Zvicra ����

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CL 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Cl 6.3 Amg Origjinal nga fabrika

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:57 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz E63 Amg 6.3 AMG

16 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:57 Auto sallon Makina  ·  Cadillac  ·  Escalade  ·  Durrës

Cadillac Escalade Benzin Gaz Look 2013 okazion

17 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 15:57 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Durrës

Porsche Cayenne S benzin gaz me letra shqiptare

19 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford mustang | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione