Kolonjë | Automjete

04 Korr 18:09 ,

MERCEDES SUPER GJENDJE

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 13:50 ,

Okazion

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 11:41 ,

C class

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Korr 14:48 ,

X5Okazioz

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Qer 20:43 ,

MERCEDES BENZ CLK 200 Kompresor

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Qer 11:09 ,

She's Ml 270 dhe kamjon 609D

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 11:06 ,

She's class 220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 17:39 ,

Mercedes C200 dizel

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 20:57 ,

270 Manual

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 07:23 ,

Peugeot 206 benzin+gaz

1 399 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 15:52 ,

X5 shitet OKAZION

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 16:45 ,

Shitet Audi a4

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 01:57 ,

Mercedez Benz 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 12:28 ,

Toyota

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 10:20 ,

Shitet Nissan Almera 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 21:59 ,

Sallon makine C-class w203

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 19:29 ,

Shitet

1 400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 15:01 ,

Mitsubishi pajero 4x4 turbo

2 200 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Maj 11:14 ,

Shitet Ford Fokus

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim