Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Drita kseno - Makina Të gjitha në Vlorë

BMW , 9
Ford , 8
Audi , 5
Renault , 4
Opel , 2
Toyota , 2
Fiat , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
Mazda , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Drita kseno,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Drita kseno Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 15:46 Makina , Vlorë

BMW

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 00:50 Makina , Vlorë

Toyota Auris 1.4 Nafte Automatike

5 200 EUR

27 Pri 19:03 Makina , Vlorë

ShiTeT OKaZioN benc Clk

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 20:53 Makina , Vlorë

AUDI A1 SHITUR

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Pri 16:34 Makina , Vlorë

����Mercedes Benz E250 Avantgarde����

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:10 Makina , Vlorë

����Mercedes Benz Avantgarde E250����

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:29 Makina , Vlorë

Okazzion E Class 250

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:19 Makina , Vlorë

VOLKSWAGEN CADDY 1.9 Nafte SUPER EKONOMIK 7 VENDESHE

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 11:19 Makina , Vlorë

MASERATI GHIBLI

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 22:04 Makina , Vlorë

Mercedez Benz C300 Gaz Benzin

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 08:15 Makina , Vlorë

AUDI A1 Nafte

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 08:13 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:11 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ C220 nafte 2008 AMG line

7 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 10:49 Makina , Vlorë

��GOLF 3 1.8 benzine automat i pranushem RETRO

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 22:47 Makina , Vlorë

Mercedes benz

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 19:53 Makina , Vlorë

Golf 3 Antike Automat

3 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 23:55 Makina , Vlorë

A Class Automat 1.7 Nafte Letra deri Dhjetor 2023

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 21:51 Makina , Vlorë

OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 01:45 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 01:45 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 01:44 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Nën 01:44 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 21:31 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 21:31 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 21:31 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 19:20 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 18:03 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 17:59 Makina , Vlorë

OKZAION

400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Nën 17:51 Makina , Vlorë

OKAZION

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Tet 08:47 Makina , Vlorë

B clasi

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 16:51 Makina , Vlorë

Mercedes benz e clas

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 19:49 Makina , Vlorë

mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Gjendje: I ri
14 Korr 16:45 Makina , Vlorë

W210 E320 cdi Stage 2

749 585 957 847 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 17:50 Makina , Vlorë

Mercedes ben

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 10:35 Makina , Vlorë

Shitet Bmw 525D

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 18:58 Makina , Vlorë

shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 12:51 Makina , Vlorë

Mercedes Benz C-class Sport Ediction

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 19:01 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes-Benz C 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 12:25 Makina , Vlorë

Shitet Mercedes-Benz C 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 19:19 Makina , Vlorë

BMW 740 LUNGO OKAZION

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:19 Makina , Vlorë

BMW seria 740 Okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:37 Makina , Vlorë

BMW seria 740

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 15:40 Makina , Vlorë

Mercedes Benx me krahe te kundert nuk e kap ligji ri qe ka

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 19:49 Makina , Vlorë

Mercedes-Benz ML 270 ��������

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 00:31 Makina , Vlorë

Mercedes E Klas 220 bluefficiency 2010

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 17:07 Makina , Vlorë

MERCEDES BENZ

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 16:31 Makina , Vlorë

Opel corsa 2008

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Sht 11:49 Makina , Vlorë

Shitet C300 4 matic

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Drita kseno | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione